Через 3 роки вартість електромобілів сильно впаде

0
електрокар Neta V

Дослідницька організація в галузі енергетики BloombergNEF повідомляє, що всього за два-три роки електромобілі стануть дешевше машин з двигуном внутрішнього згоряння

У своїй доповіді фахівці відзначають, що вартість зберігання 1 кВт / год електроенергії на тягових акумуляторах в цьому році опустилася до 137 доларів, коли ще в 2010 році ця вартість становила 1 100 доларів!

На даний момент електромобілі мають високу вартість через батареї. Тяговий акумулятор становить приблизно чверть від загальної вартості такої машини

Згідно зі звітом BloombergNEF, до 2023 року середній ринковий показник досягне всього 101 долара за 1 кВт / год. Онлайн-видання Car and Driver зазначає, що багато аналітиків вже давно говорили про те, що для того, щоб електромобілі могли скласти цінову конкуренцію, їх вартість повинна була б відповідати порогу в 100 доларів за 1 кВт / год.

Падіння ціни на електричний вид транспорту сильно змінить ситуацію на ринку. BloombergNEF зазначає, що, швидше за все, електромобілі будуть виглядати набагато привабливіше для споживачів, ніж їх бензинові конкуренти.

У своїй доповіді фахівці також говорять про те, що в Китаї вже існує електротранспорт з вартістю зберігання 1 кВт · год нижче 100 доларів. Однак мова йде лише про автобуси з тяговими акумуляторами на основі літію і фосфату заліза.

Цього року ціни на електромобілі вже значно впали через “збільшення кількості замовлень і впровадження нових технологій». Як повідомляють експерти, з виходом твердотільних батарей нового покоління, які будуть на 40% дешевше нинішніх літій-іонних, вартість електромобілів також впаде. До 2030 року автори доповіді очікують, що середня ціна впаде до 58 доларів за 1 кВт · год.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяMercedes відкликає GLE для зміцнення замків ременя безпеки
наступна статтяAudi RS3 готується до дебюту

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я