Через норми Євро-7 ми більше можемо не побачити нові авто з механікою

0
163

Згідно планів Європейського Союзу, у 2025 році повинен бути запроваджений новий екостандарт (Євро-7) для транспортних засобів

Як вважають експерти, таке введення загрожує для виготовлення дизельних та бензинових авто, а також можуть перестати встановлювати на машинах легендарну «механіку».

Посилаючись на інженера концерну Volkswagen, видання Automotive News Europe опублікувало думку, що усі автомобілі потрібно буде оснащувати автоматичними коробками передач, якщо Євро-7 дійсно вирішать запровадити.

Автоматична коробка передач зможе визначити точно, як змінюється швидкість, та допоможе оптимізувати використання пального та контролювати рівень викидів речовин спалювання. Проте, за словами інженера, це негативно проявиться на роботі автомобілів: авто будуть поводитись, як людина після дії снодійного.

Якщо порівняти норми Євро-6 з новими, ще не введеними в дію, то видно, що показник викидів пального за стандартами Євро-7 повинен зменшитися більше, ніж у 2,5 рази. Наприклад, рівень викидів азоту сьогодні має бути не більше 80 мг на км, а за новими стандартами становитиме не більше, ніж 30 мг на км.

В ЄС сподіваються, що нові стандарти допоможуть зменшити відсоток викидів шкідливих газів на 66%, а рівень викидів твердих частин зменшать у шість разів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

three × two =