Чи можливо перетворити Cybertruck на бойовий наземний безпілотний автомобіль. Фото

0

Cybertruck має військовий потенціал, він, можливо, був розроблений з урахуванням цього. Cybertruck має потенціал стати безпілотним наземним транспортним засобом UGV, і це відкриває величезні можливості для Міністерства оборони та Tesla.

UGV – це, термін, що позначає наземний дрон, він охоплює величезний спектр потенційних можливостей: від невеликих всюдиходів до легких транспортних засобів загального призначення, від видалених мобільних ракетних пускових установок до безпілотних до безпілотних.

Ідея в тому, що Пентагон потенційно може отримати вигоду з масового виробництва Cybertruck і всієї пов’язаної з ним інфраструктури, робіт із забезпечення сталого розвитку та величезної економії за рахунок масштабу, яка з цим пов’язана, створює відносно безпрецедентну та своєчасну можливість.

Концептуальний рендеринг безпілотного автомобіля Cybertruck включає станцію дистанційного озброєння і датчиків CROWS з кулеметом і протитанковими ракетами Javelin, вісім пускових труб для барражуючих боєприпасів, прив’язаний дрон для спостереження, пускові установки диму і протидії, поліпшену підвіску, покращену підвіску LIDAR, а також кенгурятник з освітленням та лебідкою.

Cybertruck володіє якостями, які роблять його безпілотні програми привабливими і потенційно дуже рентабельними. Завдяки великій батареї він може перебувати на станції протягом тривалого часу, не витрачаючи паливо і не видаючи шуму. Це дуже важливо для безпілотних назем. , які діють на великі відстані, виступаючи як дистанційне озброєння та сенсорні платформи або як служба безпеки. Можна ще більше збільшити ємність акумулятора, щоб розширити його здатність працювати на полі бою, особливо з урахуванням звільнення внутрішнього простору та збільшення корисного навантаження.

Надійна підвіска і жорсткий кузов Cybertruck можуть стати перевагою при використанні UGV. Також можна внести зміни для кращої підтримки операцій з бездоріжжя. Вже розробляються комплекти для цього, але вантажівка вже має хороший дорожній просвіт. Ці характеристики можуть бути значно покращені шляхом відносно невеликих змін, спрямованих на конкретне воєнне застосування. -v-boevoj-nazemnyj-bespilotnyj-avtomobil-1f0d64d.jpg” alt=”” />

Можливість повного «електричного управління» Cybertruck, мабуть, є найпривабливішою особливістю з точки зору перетворення його в UGV. Автомобіль не має механічних зв’язків між системою рульового управління і рульовим колесом. Дії водія інтерпретуються комп’ютером. , а потім передаються в систему кермового управління всіма чотирма колесами, що також є величезним плюсом для UGV.

Tesla є лідером в галузі автономного водіння та машинного навчання/штучного інтелекту, що підтримує нові можливості. Знову ж таки, використання цього досвіду, включаючи мільйони годин реальних даних про керування, та систем безпілотного водіння вже встановлених на Cybertruck для автономних операцій, стане величезною перевагою для додатків UGV.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВ Італії плату за навчання водіїв-далекобійників компенсує держава
наступна статтяЕкраноплан Airfish-8 втричі швидше здійснює перевезення

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я