Система Tesla Sentry продемонструвала свої можливості. Відео

0

Коли режим «годинного» з відеоспостереженням на 360° включень, вісім зовнішніх камер електромобіля Тесла забезпечують контроль потенційних загроз.

Якщо хтось опирається на автомобіль, Sentry Mode перемикається в стан Alert і відображає на сенсорному екрані повідомлення про те, що камери записують все, що відбувається з автомобілем.

При більш серйозну загрозу активується режим Alarm. Крім того, власник електрокара отримує повідомлення про подію на смартфон.

З допомогою Sentry Mode вдалося зафіксувати момент, коли двоє молодих людей намагалися пошкодити зарядний кабель автомобіля. Ці кадри були розміщені в мережі самим власником Теслі, який залишив автомобіль у гаражі центру Park MGM в Лас-Вегасі. На них видно, як якийсь молодий чоловік намагається відкрити електрокар, перш ніж повернутися у власний транспортний засіб, припаркований неподалік.

Через кілька секунд у кадрі з’єднання являється його приятель і йде прямо до зарядного кабелю, енергійно смикаючи його, намагаючись висмикнути з гнізда. Однак зарядний кабель Tesla слід спочатку розблокувати, перш ніж витягувати з гнізда. Не підозрюючи про це, чоловік намагається штовхнути кабель, але це не спрацьовує.

Незабаром після цього перший молодий чоловік намагається вибити кабель, в результаті спрацьовує сигналізація автомобіля. Тоді друзі заскакують в свою машину і залишають паркування.

Власник Tesla Model 3 написавши у поясненні до відео, що Sentry Mode змогла попередити його, що в 2 години ночі в Лас-Вегасі хтось намагався напасти на автомобіль і від’єднати зарядну вилку. Він відправив відео, на якому добре видно обличчя нападників, у службу охорони паркування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяУ Києві помічений дуже крутій тюнінгований Porsche
наступна статтяLexus використовує власні безпілотники для обслуговування Олімпіади 2020 в Токіо

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я