Daimler видає німецьким працівникам 1200 доларів США “корона-бонусу”

0
274
офіс компанії Daimler

Близько 160 000 працівників мають право на участь в отриманні бонусу

2020 рік майже закінчився, але це не означає, що всі проблеми просто зникнуть через місяць. Ми не хочемо бути похмурими щодо майбутнього, але автомобільна промисловість – разом із майже всіма іншими галузями світу – буде продовжувати боротьбу ще принаймні кілька років, поки темпи докоронавірусні не відновляться. Деякі вирішують ситуацію з більшими труднощами, але інші виглядають цілком стабільно на тлі фінансової кризи.

“Даймлер”  щойно оголосив про компенсацію всім своїм працівникам у Німеччині. Так званий “бонус на корону” в розмірі 1200 доларів компенсує “особисті та економічні тягарі, такі як необхідність носити маску та працювати вдома” протягом 2020 року. гнучкість та готовність нашої робочої сили “, – прокоментував Вільфрід Порт, начальник відділу персоналу Daimler.

Як зазначалося, бонус отримають лише працівники, які знаходяться на німецьких заводах та офісах компанії. Усі неменеджментські працівники, включаючи керівників команд у підрозділах Daimler, Mercedes-Benz, Daimler Truck та Daimler Mobility, матимуть право на фінансову допомогу. За підрахунками, бонусом скористаються близько 160 000 співробітників, а це означає, що німецький виробник витратить на програму майже 200 мільйонів доларів.

Незважаючи на те, що 2020 рік був важким роком для фактично всіх, глобальна пандемія мала принаймні кілька позитивних наслідків для автомобілістів у всьому світі. Наприклад, згідно з недавнім дослідженням, блокування дозволило заощадити більшості водіїв у середньому два дні сидіння в машині під час їзди на роботу.

Автопоради з посиланням на Motor1

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

20 − 13 =