Datsun можуть воскресити ще раз, тепер – заради електрокарів

0

Японська марка може продовжити робити бюджетні машини, але без ДВЗ.

Друге життя бренду Datsun, що тривало лише близько дев’яти років, може виявитися не останнім. За даними Automotive News, материнська компанія Nissan знайде нове застосування для цієї торгової марки.

Згідно з неназваним джерелом, прямо зараз у «Ніссані» обговорюють — що робити далі зі знаменитою компанією, від якої, по суті, вже не залишилося нічого, крім імені. Один з можливих варіантів у тому, що під вивіскою Datsun почнуть продавати бюджетні електрокари. При цьому зараз обговорення майбутнього бренду знаходиться на ранній стадії, і ми навряд чи отримаємо офіційне підтвердження цієї інформації найближчим часом.

Тут варто зазначити, що в товарній лінійці альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi вже присутній один із найдешевших електромобілів на світовому ринку: ціни на маленький крос-хетч Dacia Spring починаються з 16 990 євро. З урахуванням урядового бонусу у Франції машина коштуватиме 12 403 євро – нічого доступного в Європі поки що немає. Ймовірно, що Nissan вирішить випустити аналог Spring під брендом Datsun після першої зміни поколінь.

Нагадаємо, оригінальний Datsun, який припинив існування у вісімдесятих, повернувся навесні 2013 року за особистою ініціативою тодішнього глави “Ніссану” Карлоса Гона. Ідея була в тому, щоб продавати під цією маркою доступні автомобілі в країнах, що розвиваються, проте на жодному з ринків вона не призвела до серйозного комерційного успіху. Принципове рішення про ліквідацію франко-японський альянс ухвалив ще у 2020 році у рамках більш масштабної програми реструктуризації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяNissan передав автомобілі для допомоги постраждалим в Україні
наступна статтяНаступний Ford Mustang збереже мотори попередника

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я