Free Porn
xbporn
додому АвтоУкраїна Депутати підтримали штрафи 17 та 34 тисячі гривень за гучний вихлоп

Депутати підтримали штрафи 17 та 34 тисячі гривень за гучний вихлоп

0

Комітет з питань транспорту та інфраструктури підтримав законодавчі зміни щодо відповідальності за експлуатацію транспортних засобів із перевищенням допустимого рівня шуму. Але все-таки це ще не закон.

Депутати з транспортного комітету підтримали проект закону №9564, який встановлює штрафи у розмірі 17 та 34 тисячі гривень за експлуатацію транспортних засобів із перевищенням допустимого рівня гучності.

«Під час воєнного стану такі шумові звуки є схожими на звуки ворожих безпілотних літальних апаратів (Шахедів), дронів та створюють уявлення про авіаційну і ракетну небезпеку, відволікаючи Збройні Сили України та правоохоронців», – написано в офіційному повідомленні на сайті ВР.

За перевищення рівня шуму пропонується встановити санкцію у фіксованому розмірі – 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 000 грн), а у випадку повторності – 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 000 грн) з можливим позбавленням права керування транспортними засобами на строк від трьох до шести місяців.

Щоб законопроєкт почав діяти, його мають ухвалити в залі парламенту, а потім підписати Президент.

https://auto.24tv.ua/tag/zakonodavstvo_tag73

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПальне продовжує дорожчати ще на 1-2 гривні
наступна статтяВітчизняних роботів-багі випробовують на передовій

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я