Відкрийте для себе Нюрбургрінг на приголомшливих повітряних кадрах

0
115

З висоти пташиного польоту на Нюрбургрінг

Не дивно, що всесвітня павутина завалена відео про Нюрбургрінг. З потенційним надмірним надлишком збірок аварій, записів кругів та шпигунських кадрів, що пропонуються, аерофотознімки на трасу та околиці насправді досить рідкісні. На щастя, останнє відео Піта Рупперта TOY UNIVERSE містить естакаду всього об’єкту.

Ми починаємо з Гран-прі, до якого нещодавно повернулася Формула-1 у 2020 році, щоб забезпечити прийнятну кількість гонок за скороченим календарем. Після швидкого огляду просторових просторів – і районів стоків – ми вирушаємо до лісу Аденауера, глибоко розуміючи, чому Нордшлайф називають Зеленим пеклом.

Кадри з борта авто тут завжди вражають, але ця перспектива дає нам неперевершене уявлення про зміни висоти на колі. Хоча велика частина траси просто звивається лісом, захоплююче побачити драматичну висоту вгору ділянки Кессельхен і те, як низький кут Брейдшайда лежить на трасі.

Окрім сесій Touristenfahrten, де траса відкрита для публіки протягом дня, кадри ще краще дають уявлення про відсутність освітлювальних стовпів на самій трасі. Як ніби доріжка ще не була досить сумнозвісною протягом дня, учасники таких подій, як 24-годинний Нюрбургрінг, повинні орієнтуватися на більші частини доріжки, освітленої лише фарами свого автомобіля та оточуючими конкурентами.

Досвідчені читачі також можуть помітити, що схема GP закрита; хоча іноді його використовують у змаганнях на витривалість, щоб забезпечити кращий шанс на обгін, він не використовується весь час. Окрім семантики, ця точка зору підтверджує містику навколо гоночної траси Нюрбургрінг та закріплює її місце в історії автогонок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

19 − 15 =