У 2022 році канадський автовиробник Magna в Європі випустить електрокросовер з надсучасною системою допомоги водієві ADAS

0
179

Серійний кросовер Fisker Ocean повинен побачити світ в четвертому кварталі 2022 року зі базовою ціною в $ 37 499. Тепер з’ясувалося, що модель буде вироблятися «виключно в Європі» на підприємстві Magna .

Американська Fisker Inc. і канадська Magna International Inc. уклали угоду, в результаті якої Fisker дістануться права на електричну платформу, правда, в обмін на 6-ти відсоткову частку в основному капіталі.

«Після ретельної перевірки кількох варіантів ми вирішили використовувати легку алюмінієву архітектуру Magna FM29, оскільки вона в поєднанні з нашими власними технологіями FF-PAD (Fisker-Flexible Platform Adaptive Design) забезпечить кращі в класі запас ходу, обсяг внутрішнього простору з третім рядом сидінь і загальні характеристики електромобіля », – заявив Хенрік Фіскер, зазначивши, що Magna зайняла в проекті« принципову позицію ».

Навесні 2018 го Magna взялася за розробку електричної архітектури для китайського концерну BAIC. Через два роки рівно був представлений Arcfox α-T на модульній платформі IMC (Intelligent Module Criterion). Зараз він зветься αT і доступний в двох варіантах за запасом ходу: 480 і 653 км (NEDC).

Тим часом Magna повідомила, що підписала контракт на випуск моделі Ocean в Європі, оскільки стратегія компанії передбачає підтримку «традиційних автовиробників» і нових учасників ринку електромобілів.

Нагадаємо: В ЗМІ з’явилися чутки про електромобіль від Apple та реакцію Ілона Маска

«Ми дуже раді можливості попрацювати з Фіскер над таким захоплюючим продуктом і побачити, які додаткові переваги може дати наша співпраця. Для нас це унікальний шанс підтримати нових гравців у сфері мобільності, прагнуть розширити свої пропозиції по електрифікації », – пояснив президент Свамі Котагірі. За його словами, завдяки інноваційним рішенням Магна було вироблено понад 3,7 млн ​​автомобілів 30 різних моделей.

На початку січня Magna оголосила про «важливе розширення» співпраці з Фіскер. Новою областю кооперації стали системи допомоги водієві ADAS (Advanced Driver Assistance System) з «унікальними для галузі» функціями, включаючи набір софтверних пакетів та «першу на ринку» радарну технологію цифрового відображення.

Icon Radar, на думку Магна, є надзвичайно складним радарних мікрочіпом на ринку. Маючи дальність дії понад 300 м, Icon безперервно сканує навколишнє середовище в чотирьох вимірах (дистанція, висота, глибина, швидкість) і виявляє майже в 100 разів більше об’єктів, ніж конкуренти.

Відтепер просунуті системи безпеки для Фіскер, такі як автотогальмування, використовуватимуть чіп Icon Radar, розроблений Магна спільно зі стартапом Uhnder з Техасу. Радар збирає і передає по ланцюжку «багату топографію» статичних і рухомих об’єктів: від зборів, дорожнього сміття і «лежачих поліцейських» до автомобілів, пішоходів, велосипедистів та домашніх тварин. Про всяк випадок Magna підтвердила, що паркетник Ocean з симбіозом двох платформ буде здійснюватися виключно нею і тільки в Європі. Запуск моделі як і раніше очікується в кінці 2022 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

nineteen − 1 =