Екологічний корабель Swap2Zero, оснащений роторними вітрилами, самостійно вироблятиме чистий водень

0

Енергія вітру, електрика та екологічно чистий водень об’єднають для створення інноваційного корабля Swap2Zero, який скоротить викиди і просуватиме більш чисту альтернативу водному транспорту.

Однією з головних завдань створення «чистих суден», що працюють на водні, є забезпечення стабільних та доступних поставок. Стартап Ponant розробив унікальне рішення, яке потенційно може змінити не лише морські додатки, але й спосіб енергопостачання островів та прибережних угруповань.

Farwind Energy створила енергетичний корабель, оснащений роторними вітрилами, які виробляють електроенергію за допомогою водяних турбін і перетворять її на водень за допомогою електролізу в морі. Цей водень можна буде доставляти на острівні території або використовувати для заправки кораблів у море. Концепція має безліч потенційних переваг, особливо у сфері морських перевезень.

Головна перевага полягає в тому, що дана технологія може постачати зелений водень поблизу району експлуатації корабля, що дуже важливо, коли немає доступних засобів виробництва та постачання цього виду палива. Це екологічно чисте рішення, що використовує енергію морського вітру і морської води, щоб зробити відновлюваний водень доступним для суден з нульовим рівнем викидів.

Концепція Farwind Energy може доповнювати круїзну концепцію Swap2Zero, розроблену Ponant. Круїзне судно буде використовувати шість різних екологічно чистих технологій, у тому числі ефективну конструкцію корпусу, сучасну вітрильну систему та понад 1000 квадратних метрів фотоелектричних панелей для уловлювання сонячної енергії. Крім того, на борту будуть використовуватися дві системи паливних елементів: одна для силової установки на основі рідкого водню, а інша для завантаження з використанням високотемпературних паливних елементів.

Ці два процеси мають свої унікальні застосування для тепла та води, які вони виробляють. Крім того, судно Swap2Zero матиме систему уловлювання вуглецю, підключену до високотемпературних паливних елементів. Цей круїзний лайнер довжиною 181 метр матиме 100 кают і зможе працювати протягом місяця без будь-яких викидів, включаючи CO2, N2O та метан. Очікується, що цей корабель також послужить моделлю для інших типів кораблів, демонструючи технології, які можна адаптувати для різних цілей.

PONANT співпрацює з FARWIND Energy, щоб об’єднати ці дві революційні концепції. План полягає в тому, щоб поділитися прогресом в управлінні воднем на борту та співпрацювати у розробці перших варіантів використання та подолання потенційних технологічних перешкод. Обидва партнери поставили собі за мету мати можливість одночасно ввести в експлуатацію проект PONANT Swap2Zero та перший енергетичний корабель до 2030 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЯпонські компанії будують для NASA марсохід, в якому екіпаж зможе жити і працювати до 30 днів.
наступна статтяЯк здійснити перереєстрацію автомобіля в Україні

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я