Експериментальний проєкт із впровадження е-бланків дозволів на міжнародні автоперевезення продовжено до 31 грудня 2021 року

0
118

16 грудня на своєму засіданні Уряд схвалив зміни до постанови КМУ, які продовжують строк реалізації експериментального проєкту з впровадження електронних бланків дозволів на міжнародні вантажні автоперевезення до 31 грудня 2021 року.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«У цьому році ми дали старт експериментальному проєкту з впровадження електронних бланків дозволів на міжнародні вантажні автоперевезення через транспортний портал е-послуг e-transport.gov.ua. За цей час сервісом скористалися тисячі перевізників, які позитивно оцінили його роботу. Строк реалізації експерименту планувався до 31 грудня поточного року, проте пандемія та введення карантину на території України призвели до затримки прийняття галузевого наказу для впровадження відповідних електронних бланків дозволів на постійній основі. Тому ми доопрацьовуємо цей наказ та продовжуємо строк реалізації експериментального проєкту до 31 грудня 2021 року», – пояснив Міністр.

За словами Владислава Криклія, у 2021 році відомство також планує розробити окрему електронну платформу для здійснення мультимодальних контейнерних перевезень. Крім цього, вже зараз в рамках Організації чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС) Мінінфраструктури розробляє механізм обміну в е-форматі інформацією про видані дозволи на здійснення міжнародних автоперевезень вантажів та окремо працює з Урядом Казахстану над впровадженням електронних разових дозволів на здійснення міжнародних вантажних автоперевезень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

seventeen − 12 =