Електричний Mercedes-Benz C-Class буде доступний після 2024 року

0
151

Електрифікація була наріжним каменем абсолютно нового Mercedes-Benz C-класу 2021 року, але, хоча м’які гібриди та гібриди, що вмикаються, відіграють ключову роль, повний електромобіль (EV) ще далеко.

Розмовляючи з британським Autocar, головний операційний директор Mercedes-Benz Маркус Шафер показав, що бренд вже має достатньо кроків, щоб задовольнити попит на електромобілі, відсунувши електричний еквівалент C-класу як мінімум до 2024 року.

“Ми пропонуємо ряд електромобілів з EQA, EQB та EQC [позашляховик], а протягом наступних кількох місяців EQS і EQE, тому є широкий асортимент транспортних засобів”. Шафер сказав про поточний модельний ряд Mercedes-Benz EV.

Згідно з поточним архітектурним планом Mercedes, нещодавно розкритий С-клас та сучасне покоління S-класу мають версію тієї самої модульної платформи із заднім приводом MRA.

Майбутній EQS (зображений вище у передсерійній формі) – це не просто EV-версія S-класу, проте підкріплена новою, лише електричною платформою MEA. Також розробляється спеціальна компактна архітектура ММА середнього розміру, і це, швидше за все, ляже в основу кінцевого електромобіля розміром C-класу.

Нагадаємо, що компанія Mercedes-Benz представила найбільш технічно вдосконалений гібрид C-Class з пробігом 100 кілометрів без палива

«Наступна платформа призначена для компактних і змішаних автомобілів з 2024 року, і ця платформа MMA – це перша електрична архітектура. Вона буде використовуватися для компактних автомобілів, і також може потрапити в середній сегмент », – натякнув Шафер.

Це поєднується з інформацією Mercedes-Benz, випущеною в грудні 2020 року, з продуктовою картою із шести моделей EQ, дебют яких відбудеться до 2022 року. Сюди входили невеликі позашляховики EQA та EQB, більші позашляховики EQE та EQS SUV, а також седан EQE.

EQC, як це, швидше за все, буде відомий – на відміну від поточного позашляховика EQC, який, швидше за все, буде перейменований на «позашляховик EQC» відповідно до своїх більших аналогів – та заповнить зростаючий попит на автомобілі з нульовим рівнем вихлопних газів, даючи Mercedes -Бенз асортимент автомобілів між невеликим позашляховиком EQA та повнорозмірним седаном EQS.

Незважаючи на використання “компактної ” архітектури, властивість упаковки електричного автомобіля означає, що EQC повинен відповідати чи перевершувати аналоги С-класу внутрішнього згоряння для внутрішнього простору.

Повна інформація про седан EQC поки що не відома, і з часом, запланованим на 2024 рік, може пройти ще кілька років, перш ніж з’являться чіткі деталі силової установки, діапазону та позиціонування EQC.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

sixteen − eleven =