Mercedes-Benz представив найбільш технічно вдосконалений гібрид C-Class з пробігом 100 кілометрів без палива

0
678

Перша повністю нова модель за сім років – це найбільш технічно вдосконалений автомобіль на сьогоднішній день від винахідника автомобіля

Mercedes-Benz C-Class 2021 року знає, коли ви переїхали не на ту сторону дороги, має опцію технології відбитків пальців, масажні сидіння та вбудовані аромати – і більше до 100 км пробігу без палива з роз’ємною гібридною потужністю.

Деталі ще не підтверджені, але Mercedes C-Class 2021 року повинен продаватися до кінця цього року, перш ніж перейти на фіксовану ціну, що не обговорюється, з 2022 року.

Як орієнтир, поточний модельний ряд Mercedes C-Class коштує від 65 000 до 110 000 доларів для основних моделей.

У той час як в заголовках новин автомобілів основна увага приділяється переходу на чотирициліндрові двигуни – більше немає моделей V6 або V8 – та можливість підключення гібридної потужності до 100 км пробігу без використання палива, Mercedes C-Class 2021 року також має першу у світі технологію, яка дозволяє зняти стрес зі щоденної роботи.

На додаток до оновлень програмного забезпечення по повітрю через Wi-Fi (згідно Тесла), Mercedes C-Class 2021 року має функцію “розумного будинку”, яка перетворює автомобіль на “мобільний центр управління”.

Згідно з інформацією, яку Mercedes-Benz представила з Німеччини за одну ніч, водії нового Mercedes C-Class матимуть можливість регулювати в будинку температуру кондиціонера, освітлення, жалюзі та інших електроприладів за допомогою пульта дистанційного керування.

“Детектори руху та контакти вікон повідомляють (власника транспортного засобу) про бажаних або небажаних відвідувачів”, – каже Mercedes.

За допомогою команди, подібної до функції Apple “Hey Siri”, водій Mercedes C-Class може з’ясувати, чи є хтось вдома.

“Гей, Мерседес, чи є хтось зараз у мене вдома”, – один із прикладів команди. “Я перевірив. Останній рух було виявлено на кухні годину тому ”, – приклад відповіді.

Спочатку цю технологію підтримуватимуть пристрої розумного дому Bosch та Samsung, повідомляє компанія.

“Подальші (технологічні) провайдери будуть слідувати і будуть оголошені пізніше”, – сказав Мерседес, додавши, що наразі система розуміє запити чотирма мовами (німецькою, китайською, американською та британською англійською).

Водій може активувати, контролювати або регулювати лампи, електричні розетки, термостати, жалюзі та жалюзі, датчики руху та контакти дверей чи вікон, а також датчики температури.

Ще один приклад, наведений Mercedes водієм нової моделі: “Чи ввімкнув я кондиціонер?”

Новий Mercedes C-Class також буде доступний зі стандартними світлодіодними або додатковими цифровими фарами, які зможуть виявити, чи збирається водій їхати червоним світлом або знаком зупинки, випадково виїхав неправильним шляхом на автостраду або переїхав на неправильну сторону дороги.

Додаткова технологія цифрових фар може проектувати лінії на тротуар в зонах дорожніх робіт, щоб допомогти водіям оцінити ширину свого автомобіля. Технологія також може точно визначити та виділити пішоходів на темних переходах вулиць.

“Інтелектуальна технологія виділяє пішоходів у небезпечній зоні за допомогою функції прожектора та уточнює їх положення за прогнозованими точками напрямку”, – каже Мерседес.

«Водіїв, які рухаються проти встановленого напрямку на виїзних дорогах або односторонніх вулицях, попереджає символ. Той самий попереджувальний символ з’являється перед запуском червоних ліхтарів або знаків зупинки “.

Дорожчі моделі мають можливість масажних сидінь та вбудованих ароматів (подібних до тих, які пропонують французькі виробники автомобілів).

За словами Mercedes, пакет “повітряного балансу” забезпечує “індивідуальний аромат в інтер’єрі відповідно до особистих уподобань та настрою”.

“Завдяки освіжаючій іонізації та фільтруванню зовнішнього та внутрішнього повітря, це також допомагає забезпечити покращену якість повітря та відчуття доброго самопочуття”, – каже компанія.

Салон нового Mercedes C-Class виглядає як центр управління, в якому домінують великі цифрові дисплеї приладів, натхненні Tesla (і більший лімузин S-класу), з деякими функціями, розблокованими за допомогою технології розпізнавання відбитків пальців.

У Європі клієнти мають вибір між 10,25-дюймовим (26,0 см) або 12,3-дюймовим (31,2 см) цифровим екраном приладів, який має класичний, спортивний та стриманий параметри дисплея.

Є також два типи великих центральних дисплеїв у стилі планшета, обидва злегка нахилені до водія: 9,5-дюймовий (24,1 см) екран є стандартним, а 11,9-дюймовий (30,2 см) екран є необов’язковим.

Кольоровий головний дисплей (який відображає важливу інформацію в нижній частині вітрового скла на прямій видимості водія) створює враження віртуального зображення розміром 9 х 3 дюйма (приблизно 23 х 8 см), що плаває над капотом приблизно 4,5 метрів перед машиною, схожа на голограму.

Сканер відбитків пальців дозволяє водіям швидко, зручно та безпечно входити в інформаційно-розважальну систему автомобіля.

“Особисті налаштування та дані, такі як обране, найновіші пункти призначення, прогнози на основі поведінки, записи ділового календаря або електронні листи, захищені”, – каже Мерседес. “Процеси оплати через Mercedes Me також зарезервовані для автентифікованих користувачів”.

Традиційні предмети розкоші, такі як варіант зі справжньої шкіри (або імітації), як і раніше доступні, як і новий асортимент оздоблення, що виглядає як шпони з відкритим пористом або з алюмінієвим малюнком.

Поки новий седан Mercedes C-Class виріс у всіх вимірах, компанія намагалася зберегти свою маневреність завдяки опції заднього колеса для більш щільного повороту. Буде доступний асортимент 17-, 18- і 19-дюймових коліс на шинах з пробігом.

Mercedes заявляє, що “забезпечила майбутнє” новий C-клас, надавши кожному варіанту гібридну потужність.

Раніше доступні двигуни V6 та V8 були замінені лінійкою чотирьох циліндрів, які обіцяють відповідати потужності попередників більшої потужності.

Як бензинові, так і дизельні версії нового Mercedes C-Class підтримуються бортовою 48-вольтовою “ м’яко-гібридною ” електричною системою, яка забезпечує “пробіг, підвищення або рекуперацію енергії”, відкриваючи шлях для подальшої економії палива.

“В результаті двигуни також запускаються дуже швидко і комфортно”, – стверджує Мерседес, “так що функція пуску / зупинки майже так само непомітна для водія”.

Усі моделі в стандартній комплектації мають дев’ятиступінчасту автоматичну коробку передач; механічна коробка передач не була розроблена для нового C-класу вперше в історії таблички.

Компанія також відмовилася від пневматичної підвіски на останній моделі через низький коефіцієнт заповнення в попередній версії.

Заголовок для Mercedes – це новий гібридний модуль, який подвоїв реальну відстань свого попередника до 100 км – до того, як бензиновий двигун перейде на нову дистанцію та забезпечить пробіг до 600 км.

Mercedes заявляє, що пікова потужність електродвигуна 440 Нм “доступна з самого початку, що призводить до високої спритності при русі”.

На роз’ємному гібриді повна електрична потужність доступна до 140 км / год, каже Mercedes, “в цей момент вона м’яко обмежена”.

Загальна ємність акумулятора 25,4 кВт-год, збільшуючи радіус дії електричного руху до «близько 100 кілометрів». Щоб врахувати високу щільність енергії, акумулятор оснащений внутрішньою системою охолодження

Mercedes стверджує, що акумулятор можна повністю зарядити приблизно за 30 хвилин за допомогою додаткового зарядного пристрою постійного струму потужністю 55 кВт.

Mercedes не подавав час перезарядки на стандартному зарядному пристрої потужністю 11 кВт, підключеному до побутової електромережі.

Незважаючи на те, що загальні пропорції схожі на поточну модель, Mercedes C-Class 2021 року є новим з нуля, заснований на архітектурі, розробленій для розміщення чотирициліндрових двигунів та гібридній технології.

Розміри та деталі двигуна – а також порівняння нового C-класу Mercedes з попередником – наведені нижче.

Тим часом компанія заявляє, що новий C-клас залишається основною моделлю в лінійці Mercedes, і не планується звільняти середній ринок розкішних седанів на тлі переходу покупця на позашляховики.

Представник компанії заявив, що Mercedes все ще прихильно ставиться до категорії седанів, і автомобіль продається у досить великих обсягах у всьому світі, щоб залишатися життєздатним.

Справді, C-клас був найбільш продаваною моделлю Mercedes за останнє десятиліття, коли було продано 2,5 мільйона. Загальний підрахунок Mercedes C-Class, побудований з 1982 року, затьмарив 10,5 мільйонів.

Mercedes заявляє, що Китай є найбільшим ринком для седана C-класу з 2016 року.

Поява нової моделі не може відбутися досить скоро для Mercedes-Benz.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

four × two =