В ЄС для автовиробників ввели жорсткі штрафи за невиконання вимог викиду вуглецю

0
161

Для того щоб домогтися серйозного зменшення вихлопу автомобілів ЄС буде жорстоко штрафувати за невиконання вимог

Ми вже повідомляли про те, що всі автовиробники в ЄС дуже далекі від виконання вимог, і тільки Toyota була більш-менш близька до їх виконання. У тій доповіді автори песимістично стверджували, що автовиробники повинні будуть заплатити багато штрафів.

В останній доповіді від Transport & Environment про стан речей в середині 2020 зазначається, що всі автовиробники значно поліпшили свої позиції, а деякі з них навіть перевершили ці вимоги:

Европа всё же выкрутила руки автопроизводителям

Скільки грам вихлопу не вистачає автовиробникам?

Зробили вони це завдяки триразовому збільшенні продажів «електричок» і гібридів. Якщо в 2019 році продажі були в районі 3%, то в 2020 році очікується збільшення продажів «електричок» і гібридів до 10%. У 2021 році – до 15%.

Різні виробники домоглися зниження різними способами. Renault, наприклад, випустили багато Renault zoe і значно наблизилися до заповітної межі. Теж зробили VW (E-Golf, E-tron y ID.3). Volvo випустила дуже багато гібридів. А розумники з FCA (Fiat + Chrysler) просто заплатили Теслі за право зарахувати її «вихлоп».

Европа всё же выкрутила руки автопроизводителям

Частка продажів “електричок” (блакитний стовпчик) і гібридів (сірий стовпчик). Блакитною лінією показано кількість проданих fdnj

Проте багатьом, як, наприклад, Jaguar Land Rover, ще далеко до заповітної цілі. Подивимося, що вони зроблять в кінці року. .

До речі, про Норвегію. У доповіді згадується, що Європа відстає від Норвегії на сім років. Тобто, через сім років в Європі буде бум «електричок», як у Норвегії зараз.

Европа всё же выкрутила руки автопроизводителям

Частка продажів “електричок” в ЄЕС і Норвегії. Норвезька крива показана з 7-річним запізненням

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

15 + 1 =