Маленьке купе BMW X4 2022 року було помічене під час випробувань. Фото

0

Маленьке купе BMW X4 SUV отримує оновлений дизайн

Якщо ви хочете придбати купе для позашляховиків середнього розміру, BMW пропонує на заході нову захоплюючу пропозицію. Надзвичайно популярний сегмент купе-позашляховиків продовжує зростати, і BMW працює, щоб зберегти своє домінування на ринку. На основі шпигунських фотографій майбутній реконструкція BMW X4 2022 року стане еволюцією вже успішного пакета.

Шпигунські знімки показують, що майбутній BMW X4 2022 року матиме переглянуту передню та задню панелі обличчя. Ці зовнішні зміни традиційні для освіжань середнього циклу, які компанії використовують для вдосконалення стилю своїх поточних пропозицій, щоб зацікавити клієнтів. Разом із цими зовнішніми змінами, ми очікуємо, що BMW впровадить їхні новітні технології інтер’єру, щоб залучити нових клієнтів.

Галерея: Підняте обличчя BMW X4, який підглянули під час тестування

BMW X4
BMW X4

 

BMW X4
BMW X4

 

BMW X4
BMW X4

 

BMW X4
BMW X4

 

BMW X4
BMW X4

 

BMW X4
BMW X4

 

BMW X4
BMW X4

 

BMW X4
BMW X4

Поточний BMW X4 є купе-версією позашляховика BMW X3 середнього розміру і пропонує подібні варіанти силового агрегату з додаванням стилю купе. Більш виразний позашляховик X4 надає власникам унікально оформлену машину з можливостями позашляховика, втрачаючи лише невелику кількість місця для зберігання. Цей новий сегмент ринку розпочав BMW з великим X5 на базі BMW X6, а потім продовжив з X4, щоб надати клієнтам меншу та доступнішу платформу.

Нагадаємо: BMW M4 2021-го року знову помічена під час випробувань. Фото

Поточне покоління BMW X4 пропонує споживачам ряд силових агрегатів, починаючи від 2-літрового рядного двигуна, що витягує паливо, і закінчуючи 3,0-літровим рядним 6-сильним турбонаддувом у BMW X4 M. Цей ряд пропозицій означає Витрати на розробку архітектури позашляховиків та силових агрегатів BMW можуть бути розподілені між іншими моделями, що допомагає амортизувати витрати на розробку та покращити їх віддачу від інвестицій у розробку.

Чи хотіли б ви взяти купе BMW X4 SUV за більш практичний позашляховик BMW X3?

А ви знаєте, що BMW готує найменший електрокросовер X1

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

nineteen − 15 =