В США адміністрація Байдена хоче з’ясувати причини нестачі чіпів на ринку для автомобільної промисловості

0
чіпи

Білий дім може використати Закон про виробництво для оборонної промисловості, щоб почати вирішення проблем із напівпровідниковими чіпами, які так сильно вражають виробництво автомобілів та інші галузі промисловості

Уряд США не збирається використовувати Закон про виробництво оборони, щоб змусити компанії почати виробництво чіпів (це займає занадто багато часу), але вони могли б використовувати його для отримання кращої інформації від автовиробників та інших великих користувачів чіпів, щоб з’ясувати, що саме дійсно відбувається.
Міністр торгівлі Джина Раймондо просить надати інформацію про те, скільки чіпів компанії дійсно потрібно, а також детальну інформацію про те, скільки чіпів вони можуть накопичити.

За даними Асоціації напівпровідникової промисловості, з початку 2020 року виробники чіпів збільшили випуск продукції на 8 відсотків, а до кінця 2022 року – на 16 відсотків.

Постійний дефіцит напівпровідникових мікросхем, що впливає на виробництво високотехнологічних продуктів у всьому світі, продовжує ускладнювати будівництво нових автомобілів для автомобільної промисловості. Проблема починається з кінця 2020 року і дійсно закипіла навесні 2021 року, і тепер адміністрація Байдена може почати робити незвичайні кроки, щоб спробувати вирішити проблему. Без змін деякі експерти кажуть, що дефіцит чіпів може тривати до кінця 2023 року.

Можливе рішення Білого дому передбачає Закон про виробництво для оборони (DPA), прийнятий у 1950 році під час Корейської війни. Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій (FEMA), яке здійснює контроль над DPA, називає його “першоджерелом президентської влади для прискорення та розширення поставок матеріалів та послуг з промислової бази США, необхідних для просування національної оборони”.

У цьому випадку, за даними Bloomberg, президент може звернутися до DPA, щоб полегшити деякі зриви ланцюгів поставок, які спричинили промисловість будувати на мільйони менше нових автомобілів, ніж спочатку планувалося. Звіт надходить після того, як Білий дім провів другу зустріч із зацікавленими сторонами, включаючи виробників Ford та General Motors, а також два десятки інших компаній, таких як Apple та Microsoft, повідомляє The Washington Post, щоб обговорити дефіцит чіпів у четвер.

Однією з головних причин зустрічі стало те, що уряд може краще зрозуміти, що насправді відбувається на місцях. Міністр торгівлі Джина Раймондо попросила представників галузі надати інформацію про кількість чіпів, які є у цих компаній, а також про те, скільки їх потрібно або хоче придбати. Тут з’являється DPA, оскільки уряд може використати це, щоб змусити компанії розголошувати цю інформацію, якщо вони не відмовляться від неї охоче. Прес -секретар Міністерства торгівлі підтвердив цю позицію The Post. Bloomberg повідомляє, що уряд просить цю інформацію місяцями, але марно.

Причина, чому уряд хоче знати ці деталі, є двоякою. По -перше, він хоче кращого розуміння того, чи збирають автовиробники чіпи чи ні. По -друге, він хоче точно знати, скільки чіпів потрібно, оскільки є повідомлення про те, що автовиробники роблять замовлення на чіпи у виробників напівпровідників, більших за те, що їм насправді потрібно, оскільки вони не очікують, що виробники чіпів дійсно доставлять повне замовлення. Тож, по суті, уряд хоче зрозуміти, наскільки насправді криза є серйозною.

“Я сказав їм:” Я не хочу робити нічого обов’язкового, але якщо вони не виконуватимуть, то вони не залишать мені вибору “, – сказав секретар Раймондо Bloomberg. “Я сказав, що сьогодні ми оцінюємо всі наші варіанти зараз, усі інструменти. Я сподіваюся, що не піду туди, але нам потрібно побачити певний прогрес, і ми точно потребуємо дотримання”.

Асоціація напівпровідникової промисловості заявила, що напівпровідникові заводи по всьому світу збільшили виробництво на 8 відсотків з перших кількох місяців 2020 року і збільшать виробництво більш ніж на 16 відсотків до кінця 2022 року, повідомляє Post.

Інші дії уряду, які могли б зменшити дефіцит чіпів, але не найближчим часом, включають федеральні субсидії в розмірі 52 мільярдів доларів, що сприятиме збільшенню вітчизняного виробництва напівпровідників. Повідомлення повідомляють, що законодавство про надання цих грошей, підтримане Білим домом, було прийнято в Сенаті, але не в Палаті представників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяMcLaren 720S отримав спецверсію на честь гонщика Даніеля Ріккардо
наступна статтяFord Mustang Mach-E пройшов тестування поліцією штату Мічиган

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я