Наступна модель Ford Expedition буде значно дешевша

0

Ціни на Ford Expedition “відганяли” потенційних покупців в США

З моменту представлення Ford Expedition в 2018 модельному році, бренд підтримує його актуальність, додаючи різні можливості та варіанти, які потенційні покупці можуть отримати з своїми автомобілями. Тільки цього року вони представили більш ринкову опцію King Ranch та пакет FX4, орієнтований на бездоріжжя. Це було також у 2018 році, коли Expedition отримав значний підйом ціни щонайменше на 8 650 доларів вище, ніж у попереднього покоління. У 2021 році Ford врахував це і планує знизити ціни на новий Expedition.

Ford Expedition

Ford Expedition

Ford ExpeditionFord Expedition

Ford ExpeditionFord Expedition

Ford ExpeditionFord Expedition

Ford ExpeditionFord Expedition

Ford ExpeditionFord Expedition

Ford ExpeditionFord Expedition

Ford ExpeditionЗа даними CarsDirect, керівництво з питань замовлення для дилерів заявило, що Ford Expedition 2021 року отримає для базової моделі XL опцію початкового рівня, доступну лише для покупців, а також нижчі ціни на більшість модельного ряду. Для порівняння, комплектація XL MSRP буде вартувати 50 720 доларів США (включаючи доставку по США) і на 3785 доларів дешевша за поточний Expedition в найбільш доступній комплектації XLT (54 505 доларів США для XLT). За словами прес-секретаря Ford Сем Шембарі, ці нові ціни були зроблені з урахуванням побажання клієнтів.

“Ми слухаємо замовника, щоб визначити не тільки відгуки про особливості, але і які інші фактор. Вибір та доступність – це постійні елементи, особливо в наші дні”, – говорить Шембарі. Нещодавно розкритий пакет STX також є варіантом для нового варіанту XL, що робить його більш спокусливою пропозицією.

За трохи менше 1000 доларів пакет STX покращить модель початкового рівня новими виглядом. Потенційні покупці отримують 8-дюймову інформаційно-розважальну систему з програмним забезпеченням Sync 3, тризонний клімат-контроль, п’ятибарну хромовану решітку радіатора, 18-дюймові колеса з магнітним металевим покриттям та всюдихідні шини з білими літерами. Як і інші Expedition, Ford Co-Pilot360 буде стандартним. Що стосується двигуна, очікуйте той самий 375-сильний 3,5-літровий EcoBoost V6 та 10-ступінчастий автомат.

CarsDirect вважає, що цей крок полягає у безпосередній конкуренції з цінами на Chevrolet Tahoe та забезпеченні того, щоб покупців не відганяли величезні різниці в цінах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНова Toyota Tundra: якою вона може бути
наступна статтяПапа Римський пересів на водневу Toyota Mirai

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я