General Motors зазнає збитків у розмірі 2 мільярдів доларів через дефіцит напівпровідників

0
184

Прибуток General Motors може впасти на 2 млрд. доларів США у 2021 році через постійний міжнародний дефіцит напівпровідникових чіпів

Автомобільний конгломерат, що базується в Детройті, зробив невтішні прогнози під час офіційної заяви після виходу звіту про прибутки в четвертому кварталі 2020 року.

Генеральний директор Мері Барра заявила, що розвиток повнорозмірних позашляховиків та пікапів буде в значній мірі не впливати на розвиток подій, однак зазначила, що вплив на пасажирські транспортні засоби може бути більш серйозним.

Однак це були не всі погані новини – компанія повідомляла про прибуток до оподаткування 2,8 млрд. доларів США за останні три місяці минулого року, порівняно із втратою 194 млн. доларів США на рік раніше через зриви, спричинені страйком Об’єднаного профспілки працівників автомобілів 2019 року.

Минулого тижня конкурентний Ford General Motors з таким же чином був змушений зупинити виробництво свого високорентабельного пікапа F-150, посилаючись на ту ж проблему нестачі чіпів.

Тривала криза була спричинена колапсом ланцюга поставок, який стався під час розпалу пандемії коронавірусу

Однак посилене поглинання електрифікованих автомобілів також створило навантаження на запаси – середній автомобіль внутрішнього згоряння сьогодні використовує від 50 до 200 окремих мікросхем, тоді як гібридні та електромобілі можуть використовувати понад 3500.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

16 + ten =