General Motors розповів про нові «зелені» проекти та інвестиції

0
Cadillac Lyriq
Cadillac Lyriq

На шляху до вуглецевої нейтральності (до 2040-го) всього концерну, включаючи заводи і продукцію, GM виведе в світ 30 моделей електрокарів до 2025 року. Їх щорічний випуск повинен перевищувати мільйон штук.

Концерн GM оголосив про збільшення інвестицій в електромобілі і автономний транспорт до $ 35 млрд (на період 2020-2025 рр.), Що на 75% більше спочатку наміченої в березні 2020 го суми. Розвиток автогіганта буде спиратися на трьох китів: електромобільні платформу Ultium, водневі паливні елементи Hydrotec третього покоління і дочірню компанію по будівництву беспілотників Cruise. Зростання вкладень дозволить збільшити число проектів в цих перспективних сферах діяльності і розширити виробничі потужності, адресовані даними областям. Тут GM розкрив кілька деталей.

Недавня новинка в стані електрокарів GM – Chevrolet Bolt EUV

В області повністю автономного транспорту надії покладені на шаттл Cruise Origin (серійний випуск запланований на початок 2023 року, доки ж буде нарощуватися парк тестових прототипів).

Надбавка в інвестиціях принесе додаткові складальні потужності для електромобілів в США (деталі будуть пізніше), а в задуману продуктову гаму будуть додані нові комерційні моделі на батареях. Компанія Cruise прискорить свої роботи з тестами безпілотних машин в Каліфорнії і запустить прокат безпілотників в Дубаї. Вона ж разом з Хондою почне тестувати автономні машини в Японії.

Нещодавно GM підтвердив плани по створенню повністю електричної версії пікапа Chevrolet Silverado і його будівництво на заводі Factory Zero в Мічигані. Обіцяні більше 400 миль (644 км) на одній зарядці.

Honda знову названа важливим партнером у програмі розвитку паливних елементів, які повинні стати більш доступними і підвищити свою питому потужність. Будує ТЕ завод в місті Браунстауні-Чартер, штат Мічиган, спільне підприємство GM і Хонди. Плани по комерціалізації цієї технології – величезні і виходять за рамки галузі. Наприклад, такі блоки будуть поставлятися компанії Navistar для важких водневих вантажівок, намічених до запуску в 2024-м, і фірмі Liebherr-Aerospace для допоміжних силових установок на водні для літаків.

Досвід GM в електроприводах і автономному русі буде застосований в місяцеході, створюваному спільно з Lockheed Martin

Блоки Hydrotec і батареї Ultium також підуть і компанії Wabtec, що розробляє батарейний локомотив. А ще електрична платформа Ultium буде використана в одному кросовері марки Honda і одному паркетнику бренду Acura. Заради таких планів концерн побудує ще два заводи літієвих осередків Ultium Cells на додаток до пари вже будуються (в Теннессі і Огайо). Місця розташування двох нових підприємств GM оголосить пізніше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЕлектроанекдоти
наступна статтяНорвезька фірма Micro планує запустити в серію триколісне авто Microlino з запасом ходу 200 км. Відео

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я