Китайська група GAC показала агресивний седан і перспективні проєкти

0

Представлений на автошоу в Гуанчжоу седан – ймовірно, найцікавіший експонат марки GAC. А взагалі, група компаній GAC скористалася нагодою, щоб оголосити нову «Стратегію 1615», націлену на наступну п’ятирічку.

У кодовому назві нового седана GAC EMPOW55 зашифровані, за запевненням фірми, «55 оновлень, принесених архітектурою GPMA (Global Platform Modular Architecture)». Машина є представником «нового іміджу бренду GAC Trumpchi» і навіяна «винищувачами». У рух серійну версію EMPOW55 (торгова назва, мабуть, придумають інше) будуть приводити агрегати з новітнього сімейства Julang Power.

Сяючі «ікла» в фарах, сині акценти по всьому кузову, агресивний вуглепластиковий аеродинамічний обвіс налаштовують на серйозний лад. Але з параметрів седана поки відомі коефіцієнт опору повітрю 0,26 і шини 245/35 R19.

Характеристики виставкового спортседана не розголошені, але минулого місяця компанія розповідала про самому сімействі Julang Power. Це набір агрегатів, з яких можна збирати, як з кубиків, кілька силових установок, в тому числі гібридні. В основі лежать двигуни з робочим об’ємом 1,5 і 2,0 л, яким допомагають різні трансмісії – гібридна, восьмиступінчастий “автомат” і семиступінчастий “робот” з двома зчепленнями. Не варто забувати також, що в арсеналі фірми тепер є повністю електричний інтегрований електропривод «чотири в одному». Це 340-кіловатний вузол, який поєднує в собі два електромотора, контролер і двошвидкісний редуктор.

Aion Y використовує повністю електричну платформу GEP 2.0. Серед «Айон» Y буде найбільш компактним, хоча поки з розмірів озвучена лише колісна база в 2,75 м (як у седана Aion S). Термін запуску не позначений.

Салон такого яскравого седана компанія GAC не показала. Але в ньому знайде застосування інтелектуальна система підключення та водіння ADiGO 3.0, продемонстрована в новому члені суббренда Aion – кросовері Aion Y. Комплекс включає в себе зв’язок 5G, автопілот, віддалену парковку «з повним набором сценаріїв» і функцію парковки з пам’яттю. А ще – зйомку відео в автомобілі з голосовим управлінням, швидким завантаженням і публікацією відео в мережі, ігри і оновлення ПЗ «по повітрю» для всього автомобіля. Стає зрозуміло, на що буде робити ставку марка, яка оголосила про незалежність. До речі, GAC New Energy Automobile Co., Ltd була перейменована в GAC Aion New Energy Automobile Co., Ltd.

Майбутнє «зеленого» транспорту в якійсь мірі передбачає концепт Moca

Він обіцяє високу персоналізацію за рахунок модульності, можливості програмно налаштовувати роботу обладнання і в якості комерційної платформи уподібнюється гаком «магазину додатків». Мовляв, на одній основі замовники зможуть збирати різні за характером і внутрішньому облаштуванню капсули.

Побудований GAC Moca на абсолютно новій платформі, «орієнтованій на короткі поїздки в великих містах». Для більшого враження глядачів спереду і ззаду у автомобіля передбачені екрани, що відображають режим водіння, різні повідомлення і просто кольорову графіку.

Що стосується згаданої спочатку «Стратегії 1615», то цифри означають наступне: це одна мета (зростання річного випуску до 3,5 млн машин з нинішніх двох), шість секторів (НДДКР, готові транспортні засоби, запчастини, комерційні, фінансові та туристичні послуги) , один ключовий момент (поліпшення незалежних інноваційних можливостей) і п’ять основних поліпшень (в областях електрифікації, інтелектуального підключення, цифровізації, спільного використання та інтернаціоналізації).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

ten − 10 =