Honda Legend – найновіший у світі «перший» напівавтономний автомобіль третього рівня

0
254

Серед автовиробників ведеться дивна технологічна битва. Ми говоримо дивна, бо технологія вже є. Бій стосується більше функціональності, законності та того, хто буде винен у випадку аварії. Ми говоримо про технології автономного водіння та гонку, яка пропонує функціонал рівня 3, і тепер Honda вийшла на поле для гри. Що ще важливіше, це може бути першим автовиробником, який перетнув фінішну пряму.

У прес-релізі Honda оголосила, що “отримала необхідне позначення типу для автоматизованого водіння 3 рівня” від уряду Японії. Коротше кажучи, це означає, що автовиробник може запропонувати технологію 3 рівня на своїх автомобілях для використання за певних обставин. На даний момент точні параметри включення можливості самоприводу не розкриваються, але згідно з прес-релізом, правила, що регулюють використання системи :

Обладнання не повинно викликати занепокоєння, яке загрожує безпеці пасажирів транспортних засобів або інших учасників дорожнього руху за умов експлуатаційного середовища водіння.

Обладнання не повинно працювати, якщо не виконуються всі необхідні умови експлуатаційного середовища водіння.

Перш ніж будь-які умови експлуатаційного середовища водіння стануть незадовільними, обладнання повинно попередити водія про передачу управління (передачі) назад водієві та продовжувати безпечне водіння до завершення передачі. Коли передачу неможливо здійснити, обладнання повинно безпечно зупинити транспортний засіб.

Обладнання повинно включати функцію моніторингу водія для контролю стану водія.

Обладнання повинно приймати заходи кібербезпеки для запобігання загрозам безпеці, таким як несанкціонований доступ.

Крім того, реєструючий пристрій повинен отримувати дані на шість місяців (або 2500 використань), що відображають, коли система ввімкнена або вимкнена, коли система видає попередження про передачу водієві і коли водії перебувають у ситуації, коли передача була неможливою . Автомобілі, обладнані системою, також повинні мати спеціальну наклейку, що ідентифікує їх як автоматизовані.

Якщо все це звучить дещо складно і заплутано, то ось чому

Технологія автономного водіння рівня 3 забезпечує транспортному засобу повний контроль над функціями водіння. Що ще важливіше, транспортний засіб дозволяє водієві відвести руки та очі, але водій повинен бути готовим взяти під контроль будь-який час. Визначення того, коли відбувається така передача, як реагує водій та чи може система безпечно контролювати транспортний засіб у різних ситуаціях, – це те, коли вступає в дію законодавча тяганина.

Як ми вже згадували раніше, технологія вже існує. Audi готувалась випустити рівень 3 для свого флагманського седана поточного покоління A8, але цього ніколи не сталося, оскільки Audi зіткнулася із занадто багатьма законними перешкодами. Зовсім недавно Mercedes оголосив, що його новий седан S-класу буде мати рівень 3 рівня влітку 2021 року. Система називається Drive Pilot і доступна лише в режимі зупинки та їзди нижче 37 миль / год і сумісна лише з певними німецькими дорогами.

З цим новим схваленням від уряду Японії, Honda тепер заявляє, що її система (в даний час називається “Пілот пробок”) буде пропонуватися на седані Legend до кінця фінансового року, який завершиться 31 березня 2021 року. Якщо автовиробник дотримується термінів і не стикається з іншими проблемами, він виграє Mercedes-Benz на ринку за допомогою системи рівня 3.

Чи буде він настільки ж обмеженим за швидкістю та розташуванням, як S-Class, ще належить з’ясувати, але з схваленням від Японії він, швидше за все, не буде запропонований за межами цієї країни найближчим часом. Ми підозрюємо, що Honda розповість більше деталей про свою нову систему найближчими місяцями.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

18 − four =