Італія просить Євросоюз не забороняти продаж машин з ДВС

0

Буквально кілька годин тому ми написали про протест Чехії проти намірів Євросоюзу щодо припинення продажів машин з ДВС. Тепер і Італія просить владу Євросоюзу не робити цього, правда, мова йде тільки про спортивні автомобілі.

Власне, італійський уряд веде переговори з Євросоюзом щодо пільг для автовиробників, які виробляють спорткари. Італійці вважають, що компаніям треба дозволити продовжувати виробляти машини з потужними бензиновими моторами, мовляв, у таких машин повинен бути особливий статус!

Цікаво, але проти намірів італійського уряду вже висловилися … в компанії Porsche. Представники німецького представника спорткарів заявили, що якщо Єврокомісія піде італійцям назустріч, це буде помилкою. Так, глава Porsche, Олівер Блюм, заявив в інтерв’ю Bloomberg, що електромобілі в наступному десятилітті будуть «неперевершеними» і продовжать демонструвати свою перевагу в характеристиках, тому перехід автовиробників на електротягу коштує тільки заохочувати. Може бути, це лише курйозна збіг, але міністром з екологічних перетворень Італії, який виступив з ідеєю послаблень, є Роберто Чінголані – колишній член ради директорів компанії Ferrari.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНапередодні продажів BMW i4 згадаємо про сейфті-кар на його основі
наступна статтяУ Mercedes-Benz повністю припинили розробку гібридів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я