Позбавляємося від шуму вітру в салоні – Hyundai Tucson, 2.0 л., 2008 года

0

Ні, так робити я не став. Хоча метод робочий.

Всім привіт. Хотів поділитися способом як я виявив свист вітру, який чути всередині салону автомобіля. З самої покупки машини я помітив що в районі задніх правих дверей завиває вітер при швидкості більше 100 км / ч.

Звук був схожий як ніби працює газова конфорка або пальник. Всі ущільнювачі були на своїх місцях і в хорошому стані. І як то все руки не доходили зайнятися цим питанням, то не охота, то колись або зовсім забув. І так майже 4 роки. А тут була поїздка на 1000 км і мені цей звук напрягав, та ще така ж поїздка попереду. Вирішив я знайти причину, але треба щоб хто-небудь проїхав зі мною, послухав, а всі мої знайомі народ зайнятий, тому вирішив шукати самостійно.

Загалом все дуже просто. Беремо малярський скотч, але тільки той яким користуються при фарбування авто. Не варто застосовувати канцелярський або будівельний. Потім проклеюємо всі стики, в моєму випадку це були: ущільнення скла задньої правої двері (по колу),  задні праві двері (в коло) і заднє праве маленьке скельце (аналогічно в коло). Потім розгонимося більше 100 км / год і слухаємо. Звуку немає. Зупиняємося відклеюється який небудь не велику ділянку стрічки і знову розгонимося і слухаємо. І так до того моменту поки шум вітру не з’явиться.

У мене забавно вийшла, шум вітру з’явився після відклеювання самого останнього шматочка стрічки.

Ні за що б не подумав що через такого не дуже щільного прилягання ущільнення на вигині, може бути такий шум вітру.

В результаті змастив цю ділянку чорним герметиком, і все ок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНовий Haval H6 стане купеобразним у версії H6x
наступна статтяНовий Ford Bronco виявився гіршим Jeep Wrangler?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я