Кінологічний центр поліції Луганщини поповнився вихованцями

0

Три німецькі та голландська вівчарки вже скоро стануть повноцінними поліцейськими і разом зі своїми кінологами будуть нести службу у лавах ГУНП в Луганській області.

Зараз кінологічний центр поліції Луганщини налічує 16 службових собак. Кожен пес є фахівцем своєї справи, гордістю й повноправним членом поліцейської команди, яка цілодобово опікується безпекою громадян та здатна, у першу чергу, – зарадити біді.

Інспектори-кінологи зі службовими собаками здійснюють виїзди на місця вчинення правопорушень для розкриття злочинів, розшуку злочинців та безвісти зниклих громадян, несуть службу на блокпостах, залізничних та автовокзалах вокзалах, патрулюють міста.

Єва, наймолодша зі службових собак, яка вже залучається до служби на блокпостах. За підсумками навчання зайняла перше місце по розшуку зброї серед багажу.

Бард, тримісячне цуценя голландської вівчарки, буде навчатися розшуковій справі.

– Він дуже активний та витривалий і вже зараз добре вивчає команди тож з нього повинен вийти добрий розшуковий пес, – каже кінолог Світлана Мицикова.

А нещодавно, дружню команду поліцейських-кінологів поповнили дві німецькі вівчарки. Поки вони лише граються один з одним та бігають за кінологами, але пройде час, і після проходження підготовки ці двоє пухнастих новобранця вийдуть на службу.

Відділ комунікації поліції Луганської області

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЛуганські КОРДівці розповіли курсантам ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка про специфіку своєї роботи
наступна статтяВ Запорізькій області скупники металу запропонували поліцейським не фіксувати правопорушення за гроші

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я