Популярний китайський електромобіль у холодній Норвегії проїхав всього лиш 44 кілометри на одному заряді

0
698

Популярна китайська «електричка» MG ZS EV з 46 кВт * год батареєю, яка повинна проїжджати 263 км на одному заряді, і, яка на літньому тесті по норвезьким дорогах проїхала цілі 308 км, провалилася взимку. Поки, принаймні. Зимовий пробіг склав 44 км

Ось результати річного тесту зроблені NAF (норвезької автомобільної асоціації):

Китайское качество

Сіре – обіцяний запас ходу, так званий WLTP, зелене – реальний. У Норвегії влітку запас ходу дуже хороший, тому що дороги тут повільні, 50-80 км / год, тому витрата енергії низька.

MG ZS EV китайського виробництва став одним з головних сенсацій на ринку нових електромобілів в минулому році, коли він з’явився на ринку з низькою ціною, привабливим зовнішнім виглядом і практичним запасом ходу. У 2020 році в Норвегії було продано цілих 3720 таких електрокарів. Але після оновлення системи управління акумулятором на початку осені минулого року у багатьох покупців виникли серйозні проблеми.

Тоні Окернес з Бергена був серед багатьох, хто отримав оновлення свого MG ZS EV. Він швидко усвідомив, що після поновлення у електромобіля зменшився запас ходу, але спочатку він пояснив це більш низькими осінніми температурами. Але запас ходу продовжував падати і коли він знизився до непристойного, Тоні зв’язався з дилером.

«Мені довелося доводити дилеру, що електромобіль дійсно багато не проїде: я зробив тест, щоб задокументувати пробіг. Я проїхав 114 кілометрів », – каже Окернес. У момент тесту були ще позитивні температури на вулиці.

Запас ходу – 44 км

На зимових морозах проблема значно ускладнилася, і вона досягла свого піку, коли днями Окернес проїхав від 100% до повної розрядки всього 44 кілометри. Його підібрав евакуатор MG, і машину відвезли в майстерню.

Проблема запасу ходу доповнює ряд інших проблем, з якими Окернес зіткнувся з автомобілем, який з квітня був в майстерні 13 разів, в тому числі п’ять разів через те, що в салон затікала вода (привіт Tesla). Останнім часом конденсат в салоні також став серйозною проблемою в холодну погоду, як на VW ID.3.

Виявляється, Окернес – далеко не єдиний, у кого проблеми з запасом ходу.

Китайское качество

«Різка» втрата запасу ходу

На форумі Facebook MG один власник повідомляє: «У грудні автомобіль почав втрачати запас ходу, і постійно з’являлися повідомлення про помилки, що автомобіль використовувати повільну зарядку (змінним струмом) (він ніколи не заряджався на швидкій зарядці постійного струму) і що рекуперативного гальмування було обмежено . В кінці грудня втрата запасу ходу стала драматичною, і я зв’язався з фірмовою майстерні, де мені сказали, що це помилка в останній версії програмного забезпечення. Майстерня бренду також сказала мені, що неможливо відкотити прошивку до попередньої версії, і що невідомо, коли буде доступна нова версія ». Інші користувачі MG ZS EV також повідомляють про різке скорочення запасу ходу – значно більше, ніж те, що можна вважати нормальним, навіть взимку.

Кривий софт

Після поновлення, часто стала виникати інша помилка – машина вимагає від клієнта повної зарядки на повільному зарядному пристрої та швидка зарядка неможлива. Це типовий симптом необхідності балансування осередків акумуляторної батареї. Мабуть, через погану (відсутньої) балансування, батарея вимикається як тільки найслабша з осередків повністю розрядиться, а при зарядці, зарядка завершується, коли найсильніша з осередків досягне номінальної напруги.

MG розіслала деяким клієнтам ось такий лист:

«Ми помітили, що у деяких клієнтів запас ходу зменшився після поновлення функції Coldgate / обігріву батареї. Після тестування і відправки звіту на завод MG в випущеному програмному забезпеченні були виявлені помилки. Тому програмне забезпечення вилучається до виправлення помилки. Цей випадок, звичайно, є пріоритетом для MG, і в найближчому майбутньому очікується випуск виправленого програмного забезпечення. Коли це буде доступно, кожен зможе отримати його через свого дилера … ».

На щастя для власників MG, тільки близько 100 машин отримали «новітню» прошивку .

Нагадаємо: В грудні 2020-го у Норвегії продано найбільше електромобілів за всю історію продаж

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

17 − 6 =