Коли ДТП можна оформити за європротоколом: що це, де взяти та як спрощує життя водіїв

0

Оформити після ДТП повідомлення для страхової компанії можна і не викликаючи поліцію. Зробити це є можливість за допомогою європротоколу. Проте цей документ доступний не у всіх випадках. Тому автовласнику важливо знати, коли можна оформити європротокол, а коли ні.

У Патрульній поліції Києва нагадали вичерпний перелік випадків, коли можна застосувати цей підхід. Якщо коротко, йдеться про ДТП без значних наслідків. В такому разі учасникам пригоди достатньо буде заповнити онлайн-форму або паперовий документ. Ця послуга є безкоштовною.

Скористатись європротоколом можна, коли:

  • внаслідок ДТП нема травмованих чи загиблих людей;
  • усі водії, які потрапили в аварію, дійшли згоди щодо її обставин;
  • водії мають чинний поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (автоцивілку);
  • у водіїв немає ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів.

Щоби заповнити європротокол онлайн, потрібно перейти на відповідну сторінку сайту Моторного (транспортного) страхового бюро України. Також можна скористатись паперовим бланком, який водієві мають видати безкоштовно під час укладання договору про автоцивілку. В разі потреби новий бланк можна отримати, звернувшись до страховика із відповідною заявою. Заповнення європротоколу збереже час тих, хто потрапив у ДТП, і допоможе швидше відновити рух на дорозі, де воно сталось.

Оглядач: Коли ДТП можна оформити за європротоколом: що це, де взяти та як спрощує життя водіїв (obozrevatel.com)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяPeugeot презентував оновлену електричну модель 508
наступна статтяПодряпав машину: що робити

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я