Командир роти поліції особливого призначення ГУНП в Чернівецькій області отримав відзнаку РНБО

0

Майор поліції Іван Рибінський служить в органах внутрішніх справ вже 21 рік. За бездоганну службу, високий професіоналізм і особистий внесок у зміцнення безпеки й обороноздатності України поліцейського нагороджено відзнакою Ради національної безпеки і оборони України. Нагороду від імені Секретаря РНБО вручив правоохоронцю голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Командир роти поліції особливого призначення ГУНП в Чернівецькій області отримав відзнаку РНБО

Упродовж 2014-2015 років Іван Рибінський чотири рази був відряджений до зони проведення антитерористичної операції. Будучи командиром підрозділу, правоохоронець виконував на територіях Луганської та Харківської областей завдання щодо забезпечення державної безпеки, суверенітету й територіальної цілісності України.

На Луганщині Іван Рибінський ніс службу на передових блокпостах у місті Щастя, брав участь в заходах по виявленню та знешкодженню диверсійно-розвідувальних груп, надавав допомогу територіальним органам внутрішніх справ і добровольчим батальйонам МВС у містах Сєвєродонецьк і Новоайдар. Також разом із побратимами здійснював посилену охорону особливо-важливих об’єктів державного значення у містах Харків і Зміїв. Завдяки правильній організації роботи йому вдалося не допустити втрат і надзвичайних подій серед підпорядкованого особового складу.

З грудня 2016 року Іван Рибінський очолює роту поліції особливого призначення ГУНП в Чернівецькій області. Своїм сумлінним ставленням до виконання службових обов’язків, турботою про підлеглих та громадян заслужив авторитет серед населення та співробітників Національної поліції області, неодноразово заохочувався керівництвом МВС України.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

поліція

новини

безпека

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

13 + 15 =