Компактвен Mitsubishi перетворився в 350-сильний ралі-кар

0
23

Офіс корпорації Mitsubishi в Індонезії спільно з гоночною командою Team Ralliart New Zealand побудував ралійній варіант компактвену Mitsubishi Xpander. Машина буде брати участь в змаганнях місцевої серії AP4.

Mitsubishi Xpander
Mitsubishi Xpander

Щоб знизити вагу авто, виробник замість семи посадочних місць встановив два гоночних сидіння з 6-точковими ремнями. Крім цього авто обзавелося полегшенім каркасом безпеки, підвіскою з регульованими амортизаторами і гідравлічнім гальмом стоянки. Поряд з цим ралі-кар отримав розширені колісні арки і аеродинамічний обвіс, зокрема, габаритний задній спойлер.

Автомобіль для ралі отримав 4-циліндровий бензиновий турбодвигун від Lancer Evolution X. У той же час робочий об’єм двигуна знизили з 2,0 до 1,6 літра для відповідності техрегламенту змагань. Продуктивність агрегату ставити 350 к.с. (556 Нм). Спільно з двигуном функціонує 6-швидкісна секвентальна КПП і постійна повнопривідна система.

Варто згадати, що стандартний Xpander в рух приводить 105-сильний силовий агрегат об’ємом 1,5 літра. Мотор машини з переднім приводом поєднується з 5-ступінчастою МКПП або 4-діапазоною АКПП.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

fifteen + eleven =