Компанія Tesla досліджує ідею придбання ливарного заводу для виробництва своїх чіпів у майбутньому

0

Tesla займає активну позицію щодо глобальних обмежень у ланцюгах поставок, що впливають на різні галузі у всьому світі. Здається, виробник електромобілів досліджує ідею придбання ливарного заводу для виробництва своїх чіпів у майбутньому. Тесла також об’єднався з COSCO Shipping для оцифрування даних про доставку та вдосконалення логістичних мереж.

Саме через проблеми з логістикою була затримка з виготовленням та доставкою нових Tesla Model S Plaid

Запрошення на доставку Tesla Model S Plaid почали розповсюджуватися на вихідних. Захід відбудеться 10 червня на фабриці Фремонті.

Спочатку Ілон Маск заявив, що подія відбудеться 3 червня.

Tesla оголосила про випуск Model S Plaid на початку року під час звіту про прибутки в 4 кварталі 2020 року. На той час Tesla мала намір розпочати поставки Tesla Model S Plaid до лютого 2021 року. Глобальні обмеження в ланцюгах поставок, включаючи дефіцит чіпів, вплинули на виробництво Model S Plaid.

«Отже, команда дійсно зробила неймовірну роботу, подолавши справді серйозні дефіцити в ланцюгах поставок. Тож щодо Model S та X було більше проблем, ніж очікувалося, при розробці Model S або того, що ми називаємо програмою Palladium, яка є новою версією Model S і X, яка переглянула інтер’єр, новий акумулятор та новий приводних блоків та нової внутрішньої електроніки, і, наприклад, має інформаційно-розважальну систему PlayStation 5 ”, – сказав Маск під час останнього дзвінка про прибутки.

Зриви у світовому ланцюзі поставок торкнулися Tesla, як і більшість міжнародних компаній. Ілон Маск стільки ж натякнув, коли пояснив, чому Tesla підняла ціни на Модель 3 і Модель Y за останні кілька місяців. Він зазначив, що підвищення цін Tesla відбулося внаслідок “тиску на ціновий ланцюг поставок у масштабах всієї галузі”.

Схоже,

Останні кроки Tesla щодо вирішення поточної проблеми глобального ланцюжка поставок можуть запобігти затримкам виробництва та поставок у майбутньому, як затримка, яку вона зазнала з Tesla Model S Plaid.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяУ Києві паркуватися буде простіше: очікуються нововведення
наступна статтяВживані автомобілі лідирують за підсумками продаж в Україні у травні

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я