Компанія Tesla найближчим часом планує відкрити свою мережу заряних станцій для всіх електромобілів

0

Маск вже не один раз обіцяв, що чудова мережа зарядних станцій Тесли, що налічує 2700 зарядних станцій і близько 25000 апаратів розташованих по всьому світу, буде відкрита для інших електромобілів. Ну і ось знову, відповідаючи на один хвалебний твіт одного зі своїх шанувальників, Маск сказав, що мережа буде відкрито вже цього року.

Це підтверджують новини з Норвегії близько місяця тому, де Тесла подала заявку на субсидії комуни Vestland на будівництво нових зарядних станцій. Такі субсидії можуть бути узгоджені тільки в тому випадку, якщо цими станціями зможуть користуватися всі електромобілі. У протоколі засідання ради урядовці підтвердили, що Tesla повідомила їм, що планує відкрити мережу Supercharger для інших автовиробників до вересня 2022 року, і тому вони погоджуються схвалити cубсідіі ще до того, як Tesla реалізує цю ініціативу. І Теслу попередили, якщо вона все ж цього не зробить, субсидії будуть стягнуті.

З іншого боку, в Німеччині уряд теж надавив на Теслу і просив відкрити станції для всіх, щоб допомогти німецькому уряду виконати зобов’язання по будівлі нових зарядних станцій.

Якщо це станеться, то це дасть додаткові гроші Теслі для подальшого розвитку мережі.

VW заряджаються на суперчарджері

Чи виграє від цьог окомпанія Tesla

Багато хто купує Теслу якраз через через її чудову і дешеву зарядну мережу. Якщо всі зможуть нею користуватися, нехай навіть і дорожче, пропадає серйозний стимул купувати саме Теслу. На прикладі Норвегії добре видно, що можна швидко заряджатися на будь-яких зарядках. Проблема завжди була в страшних чергах на зарядку під час літніх відпусток і на вихідні, коли всі норвежці їдуть в свої hytte (дачі).

Похоже, она открывается!

Черга на зарядку

Ці черги на суперчарджерах майже не існують, тому що Тесла встановлює по 10-25 апаратів на кожній станції, в той час як звичайні станції налічують 1-8 апаратів. Це завжди було однією з головних причин покупки Тесли. Тепер же, якщо Тесла відкриє свої станції, то заповнюваність їх виросте, і може виявитися, що власники автомобілів компанії чекатимуть у черзі, тоді як який-небудь VW буде заряджатися. Серйозний удар по репутації компанії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяLand Rover Defender Trophy Edition готовий підкорювати бездоріжжя. Фото
наступна статтяУ Toyota оновлять Land Cruiser 70

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я