Компанія Tesla відкрила завод з виготовлення зарядних станцій у Китаї

0
168
завод з виготовлення superchargers в Китаї

Маск в кроці від світового домінування

Завод з виготовлення зарядок суперчарджерів, який компанія Tesla нещодавно запустила у Китаї може бути одним з основних кроків до земного панування компанії Tesla Ілона Маска з виробництва електроавтомобілів.

Завод відкрився в Шанхаї. Його три роки будували і нарешті збудували, і він буде випускати 10.000 зарядних апаратів V3 в рік (це новітні, до 250 кВт). Маючи на увазі, що cуперчарджери від Tesla зазвичай великі, в середньому по 10 апаратів, а це означає 1000 нових суперчарджерів в рік.

Перші зарядні апарати на новому заводі

В даний час в одному Китаї налічується більше 730 суперчарджерів в 300 містах. Станом на кінець четвертого кварталу у Тесли було близько 2.500 суперзарядок в усьому світі (23000+ зарядних апаратів), але тільки в 4-му кварталі вони відкрили 383 нових станції (3840 зарядних апаратів). З новим заводом можна буде додавати як мінімум 1.500 додаткових суперчарджерів в рік (15.000 апаратів), якщо вони, звичайно, швидко вийдуть на проектну потужність.

А що ж конкуренти?

Зі своїми 400 станціями зарядки (яких, між іншим, ще немає, а є тільки 325), європейська Ionity тихо нервує збоку. Зарядки Tesla продовжують бути найдешевшими з усіх альтернатив (а Ionity – найдорожчими). Якщо VW, Mercedes збираються потіснити Теслу зі світового лідерства, пора б їм почати щось робити.

Нагадаємо: Volkswagen подвоїть число зарядних станцій в Німеччині

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

six − 1 =