Volkswagen подвоїть число зарядних станцій в Німеччині

0
185

Поштовхом до розвитку зарядної інфраструктури Фольксвагена в цьому році був «електричний наступ» моделей ID.3 (на фото) і ID.4. Найбільший «зарядний парк» розташований в Вольфсбурзі (500 точок).

«Енергія надходить тільки з поновлюваних джерел», – запевняє VW.

У 2021 році Volkswagen планує відкрити в Німеччині 750 нових зарядних терміналів, які приєднаються до існуючих 1200 станцій. До 2025-го на об’єктах бренду буде встановлено вже 4000 зарядок, причому більша їх частина стане загальнодоступною. Мова йде про пристрої змінного струму на 11 кВт, постійного струму на 22 кВт і перших «швидких» терміналах потужністю до 300 кВт.

Нагадаємо: У світі кількість зарядних станцій для електромобілів перевищила 1 мільйон

«Якщо ми хочемо швидко поширювати електромобілі, нам потрібно значно більше зарядних пунктів в Німеччині і Європі. З цієї причини всі гравці ринку повинні докласти свої зусилля в майбутньому році », – підкреслив член правління Томас Ульбріх.

Volkswagen пропонує для будинку настінні модулі від фірми Elli (фото зліва), і за три місяці продажі досягли п’ятизначних чисел. Крім того, марка бере участь у розвитку мереж Ionity в Європі, Electrify America в США і CAMS в Китаї.

Нагадаємо: В Норвегії електромобіль VW ID.3 обігнав по продажам Tesla Model 3

За останні 12 місяців Volkswagen зареєстрував понад 50 000 «зарядних операцій» на своїх майданчиках. Демонструючи «всебічну прихильність зарядці», марка змусить кожного дилера встановити щонайменше одну станцію на 11 або 22 кВт. За домашніми терміналами вже вишикувалася двотижнева чергу, хоча пристрої недешеві: ID. Charger Connect коштує 599 євро (54 500 рублів), а ID. Charger Pro – 849 (77 300). Зауважимо, кількість станцій у всій Росії не перевищує 250 штук.

Прочитайте про те, як Hyundai презентував нову платформу для електромобілів

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

five × two =