Компанія Daimler Truck хоче розробити електричну автономну вантажівку

0
Daimler Truck акумуляторна електрична автономна вантажівка Freightliner eCascadia
Daimler Truck акумуляторна електрична автономна вантажівка Freightliner eCascadia
  • Компанія Daimler Truck прагне до нульового рівня викидів та підвищеної безпеки дорожнього руху, об’єднавши дві найбільш перспективні технології для досягнення цієї мети – акумуляторний електропривод та інтегровану технологію автономного водіння – в одному напівпричепі, вперше в своїй історії: автономному демонстраторі технології Freightliner eCascadia.
  • Вантажівка побудована на базі серійного електричного Freightliner eCascadia з акумуляторною батареєю і оснащена програмним забезпеченням для автономного водіння Torc і новітніми сенсорними та обчислювальними технологіями 4-го рівня.
  • Хоча автономний автомобіль все ще є дослідницьким і передовим інженерним проектом, він має потенціал перетворитися на модульну, масштабовану платформу, яка не залежить від типу двигуна для гнучкого використання в різних сферах вантажних перевезень.
  • Мета полягає в тому, щоб запропонувати клієнтам вибір правильних транспортних засобів для їхнього конкретного бізнесу та транспортних потреб.

Daimler Truck має чітку мету очолити перехід до сталого транспорту та вирішити проблеми завтрашнього дня. Компанія прагне досягти нульового рівня викидів та підвищити безпеку дорожнього руху, об’єднавши дві найперспективніші технології для реалізації цієї мети – акумуляторний електропривод та інтегровану технологію автономного водіння – в одному напівпричепі вперше в своїй історії: демонстраторі автономних технологій Freightliner eCascadia.

Вантажівка побудована на базі серійного електричного Freightliner eCascadia з акумуляторною батареєю і оснащена програмним забезпеченням для автономного водіння Torc і новітніми сенсорними та обчислювальними технологіями 4-го рівня. Це в кінцевому підсумку дозволить забезпечити автономне водіння 4-го рівня. Torc Robotics є незалежною дочірньою компанією Daimler Truck, що займається технологією автономного віртуального водіння. Хоча автономний транспортний засіб все ще є дослідницьким і передовим інженерним проектом, він має потенціал перетворитися на модульну, масштабовану платформу, яка не залежить від типу двигуна для гнучкого використання в різних сферах вантажних перевезень. Мета полягає в тому, щоб запропонувати клієнтам вибір правильних транспортних засобів для їх конкретного бізнесу і транспортних потреб.

“Поєднуючи в одному продукті технології з нульовим рівнем викидів та автономні технології, ми тестуємо рішення для викликів, з якими наші клієнти, ймовірно, зіткнуться в майбутньому”, – сказав Джон О’Лірі, президент і генеральний директор Daimler Truck North America. “Ми хочемо надати їм вибір, який дозволить їм робити те, що вони вміють найкраще: рухати світ сьогодні і в майбутньому. Це вимагає багато передбачення, запитань, випробувань, навчання, вдосконалення та спільної творчості з нашими клієнтами на роки вперед, щоб врешті-решт знайти правильне рішення. Ця вантажівка є чудовим прикладом початку такого процесу розвитку”.

Джоанна Баттлер, керівник групи глобальних автономних технологій Daimler Truck, додала: “Разом з Torc ми досягаємо значного прогресу на шляху до впровадження автономних вантажівок у США до 2027 року. Хоча ми орієнтуємося на автономні вантажівки з традиційною силовою установкою для цього першого запуску на ринок, ми завжди дивимося далі в майбутнє. Ми будемо застосовувати ітеративний підхід до розробки, тестування та оптимізації автономних електричних технологій, досліджуючи найбільш перспективні варіанти використання у співпраці з нашими клієнтами”.

Технічні характеристики: Поєднання найкращого з обох світів

Провідний у галузі вантажний електромобіль Freightliner eCascadia, перевірена база для демонстрації автономної технології eCascadia, був запущений у виробництво у 2022 році і на сьогоднішній день пройшов 6 мільйонів реальних миль у більш ніж 55 автопарках США. Ця вантажівка класу 8 з нульовим рівнем викидів розроблена для забезпечення оптимальної продуктивності для автопарків, які прагнуть перейти на ефективні тягачі з нульовим рівнем викидів. Батарею можна зарядити до 80% ємності всього за 90 хвилин. Доступно кілька варіантів акумуляторів і ведучих осей, що забезпечують типовий запас ходу 155, 220 або 230 миль, в залежності від конкретної конфігурації. Freightliner eCascadia оснащений запатентованою силовою установкою Detroit ePowertrain, яка забезпечує продуктивність, ефективність і надійність. Для додаткової безпеки на дорозі, eCascadia також поставляється в стандартній комплектації з набором систем безпеки Detroit Assurance, включаючи Active Brake Assist 5.

Вперше набір автономних датчиків та обчислювальних потужностей, які наразі тестуються на автономному дизельному Cascadia, упаковано так, щоб відповідати меншій конфігурації денної кабіни електрокара eCascadia з акумуляторною батареєю. Щоб забезпечити належне охолодження, інженерна команда Daimler Truck North America розробила передовий прототип концепції повітряного охолодження для обчислювального блоку, який ефективно розміщений між сидіннями водія та пасажира. Спеціальне програмне забезпечення забезпечує автономну систему інтерфейсами керування та зворотним зв’язком про стан транспортного засобу. Кришка панелі датчиків власної розробки, яка включає камери, лідарні та радарні датчики, покращує аеродинамічні характеристики, забезпечуючи при цьому кращий захист від пошкоджень та забруднень. Чотири додаткові 12-вольтні батареї забезпечують достатню потужність високої напруги для безперебійної роботи, підвищення ефективності та безпеки.

Погляд у майбутнє

Daimler Truck присвячує себе дослідженню потенціалу нових технологій на користь своїх клієнтів. Компанія прагне надати їм оптимальні транспортні рішення, використовуючи різні силові установки, щоб забезпечити найбільш підходяще та ефективне транспортування їхніх вантажів. Розробляючи автономну платформу для вантажівок з діагностикою двигуна, Daimler Truck використовує свою колективну силу, щоб позитивно вплинути на майбутнє транспортних перевезень.

Автономний демонстратор eCascadia дає уявлення про майбутні випадки автономного використання, включаючи коротші, повторювані маршрути з використанням інфраструктури з нульовим рівнем викидів. Залежно від застосування, майбутні автономні вантажівки також можуть працювати на водневих двигунах.

У нинішньому тестовому додатку “хаб-хаб” вантажівка має намір автономно їздити між вантажними центрами вздовж коридорів американських автомагістралей. Визначивши синергію між нульовими викидами та автономною інфраструктурою в майбутньому сценарії, зарядну інфраструктуру та автономні вантажні хаби можна буде об’єднати для одночасної зарядки та завантаження, що ще більше підвищить ефективність для перевізників.

Автономний демонстратор технології eCascadia має багато спільних рис із серійним eCascadia, що дозволяє використовувати синергію в процесі розробки, оптимізувати інженерні процеси та підвищити споживчу цінність завдяки простоті обслуговування, оскільки клієнти вже можуть бути знайомі з електричним Cascadia на батареях.

Постійний прогрес

Daimler Truck розробляє та тестує технологію автономних вантажівок з 2015 року, коли було представлено Freightliner Inspiration Truck – першу ліцензовану автономну комерційну вантажівку рівня 2 за стандартом SAE, яка може працювати на відкритих дорогах загального користування в Сполучених Штатах. Компанія має намір вийти на ринок США з серійними автономними вантажівками рівня SAE 4 до 2027 року. Технологічний партнер Daimler Truck, компанія Torc, протягом останнього року тестувала готові до автономного керування вантажівки Freightliner Cascadia в реальних умовах з окремими логістичними компаніями, такими як Schneider і C.R. England, успішно перевозячи вантажі клієнтів автономно на своєму тестовому маршруті між Феніксом і Оклахома-Сіті.

Компанія Daimler Truck підкреслила, що вона буде використовувати високомасштабовані і прибуткові ринкові можливості, які, як очікується, запропонує автономне водіння, і що вона очікує, що автономні вантажні перевезення принесуть дохід у розмірі 3 мільярдів євро і EBIT у розмірі понад 1 мільярд євро вже в 2030 році.

Прес-реліз Daimler

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяАвтономна машина ARRES Prevent виявляє та усуває тріщини на дорожньому покритті до того, як вони перетворяться на ями
наступна статтяВ США переобладнують шкільні атобуси на електричні

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я