Європейський офіс Форда представив «перший в історії спорткар, розроблений автовиробником у співпраці з геймерами»

0

Європейський офіс Форда представив «перший в історії спорткар, розроблений автовиробником у співпраці з геймерами». Дизайн спорткара вибирали 250 000 користувачів, які голосували в Твіттері за один з двох варіантів

Project P1 від фордовського екстер’єрщика Артуро Аріна переміг, набравши 83,8% голосів. (Автор говорить, що надихався суперкаром Ford GT.) Машина дебютувала в серпні на виставці GamesCom 2020.

Європейський офіс Форда представив «перший в історії спорткар, розроблений автовиробником у співпраці з геймерами». Правда, це були не стільки звичайні гравці – вони належать до «блакитного овалу» кіберспортивної команди Fordzilla. До кінця року компанія побудує концепт P1 в натуральну величину, щоб «досліджувати паралелі між віртуальним і реальним світами». В 2021-му машина буде впроваджена в «популярну гоночну гру», чия назва поки не афішується.

Судячи за звучанням мотора на відео, він не електричний

Зараз Ford веде переговори про долю спорткара з великим розробником ігор, не називаючи його. Зрозуміло, що вибір невеликий: або це Gran Turismo Sport для Sony PlayStation, або Forza Motorsport 7 для приставки Xbox від Microsoft.

Геймери залучалися для голосування на різних етапах про.ктування, тому вважається, що саме вони визначили стиль кокпіта, розташування сидіння і силову установку. Потім дизайнери Форда реалізували побажання фанатів. Технологія трансформації кузова не пояснена. Сказано лише, що на швидкісних прямих машина довше, ніж в звужених поворотах. Масштабну модель «в металі» вже почала будувати студія в Кельні.

Для довідки: Team Fordzilla, створена Фордом в 2019 році, включає більше сорока кіберспортменів з Франції, Німеччини, Італії, Іспанії і Великобританії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяФранцузька компанія Peugeot запускає лінійку байків
наступна статтяHyundai показав на ринку доступну альтернативу Accent

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я