Конструкторсько-виробниче підприємство ”Українська бронетехніка” представило автомобіль ”Сайгак” для ЗСУ

0

Конструкторсько-виробниче підприємство “Українська бронетехніка” представило прототип легкового автомобіля підвищеної прохідності, створеного в межах дослідно-конструкторської роботи за шифром “Сайгак”. Він має замінити морально застарілий УАЗ.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Автомобіль створений у рекордний термін у межах конкурсу, оголошеного Міністерством оборони України.

Машина використовує серійне шасі Toyota Hilux, доопрацьована під технічне завдання і адаптована до використання українськими військовими. Зразок створений з урахуванням досвіду країн Східної Європи, що проводять заміну УАЗів. Узято до уваги побажання військових, що безпосередньо експлуатують техніку в зоні проведення ООС.

“Сайгак” розроблено в партнерстві з чеською компанією Glomex, яка вже постачає аналогічні машини Збройним силам Польщі, Збройним силам і поліції Чехії та нещодавно додала до свого активу перемогу в тендерах на постачання автомобілів для Словаччини та місії ООН у Македонії.

“За умовами конкурсу, до 1 вересня ми маємо надати Міністерству оборони України дослідний зразок і провести заводські випробування. Проблема в тому, що методик та програм для проведення заводських випробувань у нас немає – Міноборони їх досі не надали. Проте ми готові виходити на державні випробування, адже наш “Сайгак” відповідає стандартам НАТО”, – зазначив генеральний директор “Української бронетехніки” Владислав Бельбас.

За оцінками фахівців, потреба ЗСУ у нових позашляховиках сягає тисяч одиниць. Аналогічні машини знайдуть застосування також у Національній гвардії, Державній прикордонній службі та Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

Як розповідав раніше наш сайт, у межах програми переозброєння ЗСУ замість російських УАЗів в українській армії будуть використовуватися корейські всюдиходи Kia KM450. Збірку налагодять в Одесі на заводі “Телекард-Прилад”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяМожно ли обойтись без ремонта турбины?
наступна статтяFord вперше показав новий Ranger на відео

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я