В шатті Мічіган побудують дорогу-маршрут до озера Мічиган для власників електромобілів

0

Багато людей скаржаться, що електромобілі важко брати з собою в дорогу. Тепер губернатор штату Мічиган в США каже, що штат побудує екологічно чистий мальовничий маршрут до Великого озера.

Протягом десятиліття більшість карт, що показують автомагістралі та регіони країни, зручні для електромобілів, виділяли Східне та Західне узбережжя. Але нова пропозиція, оголошена цього тижня губернатором штату Мічиган Гретхен Уітмер, допоможе перетворити Мічиган на чергову точку зарядки електромобілів.

Він називається Мічіганський електричний транспортний ланцюг, і ідея полягає в тому, щоб побудувати на західному узбережжі штату Мічиган достатньо зарядних станцій для електромобілів, щоб власники електромобілів змогли під’їхати до берега, а також дістатися до «атракціонів, маяків, парків та місцевого бізнесу» не турбуючись про те, де вони будуть заряджатися. Уітмер назвала цю схему “найкращою новою дорожньою поїздкою для власників електромобілів в Америці”, коли вона виступила з заявою на конференції з політики Mackinac Регіональної палати Детройту, повідомляє Detroit News.

“Ця схема спонукатиме мешканців та мандрівників досліджувати наші неймовірні прибережні громади та зручності, використовуючи чисту енергію, скорочуючи забруднення та допомагаючи захистити наше повітря та воду”, – сказав Уітмер.

Хоча пройде деякий час, поки схема стане реальністю. Повідомлення про це було цього тижня, але наступний крок — провести техніко-економічне обґрунтування цього року, а потім, найближчими роками, щоб визначити, як найкраще витрачати гроші на встановлення зарядних пристроїв у потрібних місцях. Програма Мічіганського департаменту навколишнього середовища, Великих озер та енергетики виділить 1,25 мільйона доларів початкових коштів на розбудову мережі. Департамент праці та економічних можливостей також інвестує до 5 мільйонів доларів у співпраці з сторонніми організаціями щодо навчання працівників, які готуються до зростання кількості електромобілів на дорогах штату Мічиган.

Згідно з пошуком альтернативних паливних станцій Міністерства енергетики США, у Мічигані є 608 зарядних станцій EV рівня 2 у Мічігані з 1227 портами. У Мічигані також є 148 станцій швидкої зарядки постійного струму з 388 портами. Двадцять шість з цих станцій з 224 портами належать до мережі Tesla Supercharger. Більшість публічних швидких зарядних пристроїв розташовані в містах Мічигану або поблизу них, включаючи Детройт, Гранд -Рапідс та Лансінг, і близько десятка поблизу узбережжя озера Мічиган.

Оголошення губернатора Уітмера – не єдиний спосіб, яким Мічиган отримує більше зарядних пристроїв для електромобілів та станцій альтернативного пального

Минулого року Департамент енергетики та партнери оголосили про переїзд Мічигану до альтернативного паливного коридору Монтана I-94, відомого як M2M, який простягнеться на 1500 миль уздовж міждержавної автомагістралі 94, починаючи від канадського кордону в Порт-Гуроні, штат Мічиган, і продовжуючи аж до Біллінгс, штат Монтана. M2M включатиме зарядні станції для електромобілів, а також станції, що пропонують автогаз на СПГ, біопаливі та пропані. Додавання водневих станцій у майбутньому також є частиною обговорення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВ AMG повідомили, що продажі Mercedes призупинено через “питання якості”
наступна статтяGenesis назвав дату прем’єри електромобіля GV60

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я