Lamborghini Huracan обладнали двигуном LS V8 з твін-турбо. Відео

0
28

Умільці оснастили італійський суперкар Lamborghini Huracan потужним американським двигуном LS V8 з подвійнім турбонаддувом. Для перевірки авто вони вирушили на стару занедбану злітно-посадкову смугу.

Lamborghini Huracan
Lamborghini Huracan

Створений командою з YouTube-каналу “B is for Build”, цей Huracan обладнаний двигуном LS V8 виробництва американського концерну GM – і не просто старим LS, а спеціально створеним, оснащеним парою турбонагнітачів. Цей автомобіль був представлений на тюнінг-виставці SEMA минулого і треба сказати, що це цікавий проект.

Винахідники цього автомобіля кажуть, що спочатку авто було куплене оригінальним Lamborghini Huracan, який отримав серйозні пошкодження двигуна – вибухнув комплект подвійного турбонагнітача. Коли оригінальний V10 поламався, команді залишилося або спробувати найти старий двигун від Huracan, або замість цього зробити заміну двигуна. Як бачите, вони обрали другий варіант.

Мета полягає в тому, щоб автомобіль в кінцевому підсумку розвинув потужність в 1500 к.с., но насправді отримати цю цифру виявило непросто. Робота над кастомними Huracan триває, і нещодавно його вивезли на злітно-посадкового смугу аеропорту, щоб повеселитися і подивитись, на що ж він здатний.

При первинному тестуванні автомобіля в цьому опублікованому відео команда стикається з деякими проблемами з дросельною заслінкою, які не дозволяють двигун плавно регулювати потужність. Коли проблема вирішується, машина розпочинає дуже добре працювати під час серії тестів автокросу і деяких гонок з “стоячим” стартом.

Lamborghini Huracan оснастили двигун LS V8 ТВІН-турбо

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

two + 6 =