Літаючий автомобіль PAL-V Liberty отримав доступ на дороги Європи

0

Технічний директор PAL-V Майк Стекеленбург зізнається, що кілька років умовляв владу дозволити дорожні випробування «складного літака». Переконати їх було «дуже складно». Розміри Liberty в наземному режимі: 4000 × 2000 × 1700 мм.

«Чи бачили ви коли-небудь літаючий автомобіль, який проїжджав повз вас по шосе? – запитує нідерландська фірма PAL-V. – Тепер це – реальна можливість! »

Автожир-трицикл PAL-V Liberty довгий час проходив випробування на полігонах: перевірялося поведінку на високих швидкостях, ефективність гальм, рівні шкідливих викидів і шуму. В результаті машина отримала доступ на європейські дороги загального користування та державні номерні знаки. Найближчі місяці будуть присвячені тестам на витривалість, тому Liberty можна зустріти на вулиці.

Компанія не розкриває силовий агрегат. Відомо, що двомісний Liberty спорядженої масою в 664 кг розвиває на дорозі близько 100 к.с. і розмінює сотню за дев’ять секунд. Максималка – 160 км / ч. Витрата бензину – 7,6 л / 100 км. Для управління потрібні і водійські права і ліцензія пілота.

Гендиректор Роберт Дінгеманс назвав схвалення для доріг «ще одним великим кроком вперед», але зазначив, що головні труднощі чекають Liberty при сертифікації в Європейському агентстві авіаційної безпеки (EASA). Щоб отримати його схвалення, потрібно провести 150 годин льотних випробувань і здати понад 1200 звітів. Тому продажі обмеженої серії з 90 машин (Pioneer Limited Edition за 499 000 євро) почнуться не раніше 2022 року. Потім вийде більш доступне видання Sport Edition (299 000 євро). Число вже зібраних замовлень на Liberty «перевершує всі очікування».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

three × three =