Льюїс Хемілтон здобув перемогу в Гран-Прі Угорщини

0

Старт етапу на Хунгарорінгу проходив на вологій трасі, що обіцяло несподівану розстановку сил. Проте вже до середини дистанції положення пілотів прийняло звичний вигляд.

Британський пілот “Мерседеса” Льюїс Хемілтон здобув перемогу на третьому етапі сезону Формули-1. Гонка проходила в Угорщині на автодромі Хунгарорінг. Синоптики прогнозували дощової етап – досить сильні опади випали до старту, тому заїзд почався на підсихаючій трасі. На прогріття всі вийшли на проміжній гумі, проте під час прогріву два пілота «Хааса» вирішили заїхати в бокси і перевзутися на сліки.

Старт гонки незважаючи на непрості погодні умови пройшов без сутичок – Хемілтон зберіг лідерство, на другу позицію вийшов Ленс Стролла з «Рейсінг Пойнт», а Макс Ферстаппен з «Ред Булл» здійснив справжній прорив на третю позицію. Невдахою старту стали Валттері Боттас, що втратив ряд позицій, а також Кімі Райкконен, який зайняв неправильну позицію на стартовій решітці і отримав за це 5-секнудний штраф.

Уже через кілька кіл основна траєкторія траси підсохла, і пілоти один за іншим відправилися в бокси за гумою для сухої траси. Після піт-стопів лідерство зберіг Хемілтон, на другу позицію вийшов Ферстаппен, а третє і четверте місця займали пілоти Хааса, успішно реалізували тактику команди. Валттері Боттас почав прорив з восьмої позиції і незабаром став четвертим. За рахунок більш раннього піт-стопа фін зміг випередити Ленса Стролла і кинувся в погоню за Ферстаппеном.

Таким чином, другу гонку поспіль ці два гонщика боролися за друге місце. Цього разу друге місце і 18 очок в залік дісталися пілоту «Ред Булла», а Боттас задовольнявся третім місцем. Гонщики Феррарі показали незначний прогрес у порівнянні з гонками в Австрії, проте сильного гоночного темпу у червоних машин як і раніше немає. Яскравих обгонів Себастьян Феттель і Шарль Леклер не скоювали. За рахунок непоганий тактики Феттель зумів фінішувати шостим, а Леклер завершив гонку на одинадцятій позиції.

Гран-Прі Угорщини

Черговий непоганий етап провела команда «Рейсінг Пойнт» – Ленс Стролла і Серхіо Перес фінішували на 4 і 7 місцях відповідно. Хоча після кваліфікаційних заїздів в команді могли розраховувати і на кращі результати. Єдиним гонщиком який зійшов став француз П’єр Гасли з «Альфа Таурі», який мав проблеми з мотором протягом усього уїк-енду.

Не дуже вдало на цей раз гонка склалася для команди «Макларен». Після подіуму в першій гонці і яскравого фінішу в другій на цей раз довелося задовольнятися 10 і 14 позиціями. Єдине очко на Гран-Прі Угорщини британській команді приніс Карлос Сайнс. Якщо говорити про пілотів «Хааса», то Роман Грожан не зміг втриматися в окулярах і фінішував 15, а ось Кевін Магнуссен зробив справжнє диво і зміг зайняти дев’яту позицію, утримавши позаду Шарля Леклера. При нинішній формі команди це стало дійсно прекрасним результатом.

В результаті гонка стала справжнім беніфісом Льюїса Хемілтона, який обігнав на коло більше половини пелотону. В кінці гонки за рахунок додаткового піт-стопа Хемілтон отримав свіжі шини і зміг показати кращий коло, набравши додатковий бал в загальний залік. В результаті Хемілтон набрав 63 очки після трьох гонок і очолив загальний залік сезону. Його партнер по команді Валттері Боттас йде другим з 58 очками.

Льюис Хэмилтон одержал победу в Гран-При Венгрии

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто