Марка Rolls-Royce знову будуватиме кузови на замовлення

0

Компанія Rolls-Royce Motor Cars офіційно відновила відділ кузовобудування (Coachbuild department) для клієнтів, які «хочуть вийти за рамки існуючих обмежень»

Заяву про це буде зроблено «найближчим часом», а поки Rolls-Royce пропонує поміркувати про багату спадщину марки в будівництві кузовів. Основними віхами в історії вважаються Phantom I (1926), 17EX (1928), Phantom II Continental Drophead Coupe (1934), Phantom VI (1972) і Sweptail (2017). Причому кузова для «шостого» Фантома випускалися «дочкою» Rolls-Royce аж до 1993-го.

Купе Rolls-Royce Sweptail вважається «початком подорожі» до коріння і витоків. Адже новий химерний кузов, побудований в єдиному екземплярі, був встановлений на перевірене шасі моделі Phantom Coupe, до того моменту знятої з виробництва.

«Можливість персоналізації майже кожного аспекту є однією з головних причин для звернення до нас. Але ми знаємо, що деякі замовники хочуть піти ще далі, – каже гендиректор Торстен Мюллер-Отвос. – Тепер ми пропонуємо клієнтам створити автомобіль, в якому кожен елемент виконаний вручну відповідно до їх індивідуальних вимог ».

Пояснюючи основи сучасного кузовобудування, Rolls-Royce наводить як приклад «восьмий» седан Phantom. Мовляв, це перша модель на власній «архітектурі розкоші», спроектованої з нуля і придатною для масштабування.

«По суті, є чотири фіксовані точки в кожному кутку автомобіля. Відстань між ними може бути такою, яким його хочуть бачити дизайнери та інженери, – розповідає компанія. – Концепція виявилася дуже успішною і лягла в основу кросовера Cullinan і нового седана Ghost […] Відмовившись від монокока, Rolls-Royce знову знайшов свободу створення практично будь-якої форми кузова, яку тільки можуть собі уявити його клієнти, обмежуючись лише фундаментальними конструктивними і інженерними вимогами ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПапа Римський буде користуватися електромобілем, який буде виготовлено з переробленого пластику
наступна статтяТрьохрядний кросовер Brabus 800 запропонував поїздити з сім’єю

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я