Мають знати всі водії: правила дорожнього руху, які ніде не записані

0

Формально зафіксовані правила дорожнього руху, які мусять знати всі водії і складати з них іспит, щоби отримати права – це не повний перелік того, чим треба керуватись на дорозі. В хороших автошколах інструктори розповідають про п’ять неписаних заповідей вмілого водія.

OBOZREVATEL розповідає про ці правила. Їхнє дотримання допомагає зробити пересування дорогами більш безпечним та комфортним.
  • Водієві, який тягнеться у заторі, варто зупинитись перед виїздом на дорогу з двору. Так ті, хто виїжджають з двору теж зможуть потрапити у потік машин.
  • Сигналити водію, який робить помилки на дорозі не треба. Це провокує зайвий стрес і призводить до конфліктів.
  • Якщо ви зупинились на світлофорі зі стрілкою і бачите позаду себе водія, який хоче повернути праворуч, за можливості дайте йому трошки простору. Це полегшить проходження перехрестя і знизить ймовірність утворення затору.
  • Не варто виїжджати на перехрестя, за яким утворився затор, навіть якщо на світлофорі горить зелений сигнал. Це підвищує ризики на дорозі.
  • Пішоходи, які збираються переходити дорогу – сигнал для ввічливого водія зменшити швидкість заздалегідь. Якщо гальмувати прямо перед пішоходом, ви можете налякати його, а це сильно збільшує ймовірність нещасного випадку.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/mayut-znati-vsi-vodii-pravila-dorozhnogo-ruhu-yaki-nide-ne-zapisani.htm

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяIoniq 6 здобув титул Всесвітнього автомобіля року
наступна статтяНові авто в цьому році продаються краще, ніж в минулому: статистика

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я