Mazda MX-5 буде гібридною до 2030 року, також не виключається будівництво електричної моделі

0
Mazda MX5
Mazda MX5

Знаковий родстер Mazda отримає певну форму електрифікації до 2030 року – і це більш легка гібридна система, яка виявляється найбільш вірогідною

Навіть найчистіші спортивні автомобілі не звільняються від переходу автомобільної промисловості на електромобілі, оскільки Mazda підтверджує, що культовий спортивний автомобіль Mazda MX-5 буде електрифікований до 2030 року – і це швидше за все буде гібридна система.

Під час круглого столу для медіа з японським відділенням Kuruma News бос досліджень та розробок Mazda Ічіро Хіросе підтвердив, що MX-5 з відкритим верхом знаходиться у “зоні електрифікації до 2030 року”, яка, як було оголошено минулого тижня, побачить усі пропозиції автомобілів Mazda певна форма електрифікованого варіанту (гібридний, підключений гібридний або повністю електричний) до кінця десятиліття.

Mazda MX5

Хоча керівник не підтвердив, чи як буде електрифікований MX-5 – гібридна або повністю електричну енергію, пан Хіроуз (за посиланням Kuruma News) зазначив, що сподівається “досягти електрифікації, яка поважає ДНК [MX-5] як легкий спортивний автомобіль “- настійно пропонується використовувати гібридну допомогу, а не набагато важчу повністю електричну установку.

Однак залишається зрозуміти, чи Mazda дотримуватиметься легшої 24- або 48-вольтової м’яко-гібридної системи, яка лише допомагає двигуну внутрішнього згоряння, чи замість цього використовуватиме серійно-гібридну або вставну гібридну систему більшої потужності, здатну керувати колеса без допомоги двигуна, і долаючи десятки кілометрів лише на електриці.

На додаток до гібридної технології, колега з науково-дослідних робіт Такеджі Кодзіма заявив про зацікавленість у прийнятті “двигуна внутрішнього згоряння, який використовує біопаливо, таке як електронне паливо”, як частину мети Mazda щодо досягнення вуглецевої нейтральності до 2050 року.

Mazda MX5
Mazda MX5

Незважаючи на те, що спочатку електрична версія MX-5 могла спочатку не входити в плани японської марки, насуваються європейські та японські норми викидів та обмеження ринку протягом найближчих десятиліть зроблять EV MX-5 неминучим – хоча бензиновий двигун, схоже, має щонайменше ще десятиліття залишилось працювати.

Останні слова керівника узгоджуються з цитатами пана Хіроуза наприкінці 2019 року, які підтверджують фокус Mazda на збереженні невеликої ваги MX-5: “Легкий та компактний розмір є важливими елементами MX-5, тому навіть якщо ми застосовуємо електрифікацію, ми маємо щоб переконатися, що це справді допомагає досягти легкої ваги автомобіля “.

“Ми хочемо розглянути найкращий силовий агрегат, щоб зберегти легкість автомобіля, але через диверсифікаційні вимоги та переваги нам потрібно вивчити різні варіанти … нам потрібно зробити транспортний засіб, яким люди можуть володіти, не турбуючись про те, що вони не екологічно дружні “, – сказав він тоді.

Мало що відомо про наступне покоління ‘NE’ MX-5, хоча типовий вісім-десятирічний життєвий цикл минулих поколінь MX-5 передбачає запуск між 2022 і 2025 роками, враховуючи, що нинішня модель ‘ND’ дебютувала наприкінці 2014 року та прибув до Австралії в середині 2015 року.

На відміну від свого попередника, здається, це проект повністю Mazda, партнер ND MX-5 з розвитку Fiat нещодавно взяв на озброєння свою перероблену версію спортивного автомобіля (відомого як 124 Spider) у Великобританії та Австралії, а інші ринки, ймовірно, найближчим часом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяRange Rover представив розтягнутий Evoque
наступна статтяСтали відомі деталі про прем’єру нового флагмана BMW

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я