Mazda перезапустила виробництво запчастин для RX-7

0
116

В цьому році компанія Mazda святкує століття з дня заснування. Наступна кругла дата буде не скоро – і 2020-й став би відмінним приводом повернути роторну серію RX

Чесно кажучи, кілька років тому так і було заплановано, але надії фанатів знову зазнали краху. До цього спадкоємця моделі RX-7 чекали в 2017-м з нагоди 50-річчя з моменту випуску першого автомобіля Mazda з двигуном Ванкеля. Схоже, такого агрегату все-таки знайшли місце в складі майбутнього гібрида MX-30, але це все одно не те. І ось тепер компанія з Футю знайшла спосіб полегшити страждання шанувальників – за програмою Mazda Classic відновлений випуск запчастин RX-7 типу FC і FD.

Дводверні RX-7 другого і третього покоління мали індекси FC3S (1985-1992 рр.) І FD3S (1991-2002 рр.). Зараз на території Країни висхідного сонця зареєстровано близько 24 000 таких автомобілів.

Обидва покоління RX-7 комплектувалися роторним двигуном об’ємом 1,3 л. Для серії FC потужність варіювалася від 150 до 200 к.с. Для генерації FD – від 255 до 280. Для всіх виділили на вибір пятиступененеву  «механіку» або чотирьохдіапазонний «автомат». Привід – на задню вісь.

Програма почала своє існування як проект Roadster Restore в 2017 році. Тоді для моделі MX-5 серії NA налагодили випуск 150 запчастин. Сьогодні їх кількість розширено до 1100, а ще машину можна віддати на відновлення цілком в один із спеціалізованих центрів марки.

Завод відзвітував, що зараз каталог налічує 91 позицію. З них 30 деталей призначене для серії FC і 60 для FD. Поки це найбільш схильні до зносу елементи: вакуумні шланги, датчики положення дросельної заслінки, втулки, прокладки та ущільнювачі. Обіцяно, що початковий список анонсованих для замовлення запчастин буде активно розширюватися і, можливо, стане доступний за межами домашнього ринку. Сумніватися в цьому практично не доводиться – кількість деталей, які виробляються за тією ж програмою для родстера MX-5, дозволяють зібрати автомобіль практично повністю і не тільки на території Японії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

1 × 2 =