Mazda підтримала українців у Європі

0

Головний офіс Mazda в Європі оголошує про підтримку українців, які залишили свої домівки у зв’язку з війною в Україні та опинилися у ЄС. Зробити плановий техогляд для вітчизняних власників автомобілів Mazda можна зі знижкою.

Проведення ТО у Європі коштуватиме більше, ніж в Україні в основному завдяки різниці у вартості нормогодини. Наприклад, в Україні нормогодина сервісу обійдеться в середньому у 20-30 євро без ПДВ, а в Європі – близько 100-120 євро без ПДВ.

Mazda Motor Europe швидко відгукнулась на прохання офіційного дистриб’ютора Mazda в Україні – ДП “АВТО Інтернешнл”, та забезпечила кампанію-підтримку у вигляді знижки на проведення регламентного обслуговування українцями автомобілів Mazda під час перебування у країнах ЄС. Кампанія триватиме з 15 квітня по 31 жовтня 2022 року.

Щоб отримати знижку у розмірі 150 євро без ПДВ, під час проходження будь-якого планового технічного обслуговування, потрібно звернутися до офіційного дилера Mazda в Європі. Знижка поширюється виключно на автомобілі з українською реєстрацією ТЗ, що були куплені у одного з офіційних дилерів в Україні, незалежно від моделі, та надається за умови наявності українського паспорта.

Щоб отримати знижку у розмірі 150 євро без ПДВ, під час проходження будь-якого планового технічного обслуговування, потрібно звернутися до офіційного дилера Mazda в Європі

Під час проведення технічного обслуговування офіційним сервісним центром в Європі будуть виконані всі необхідні роботи, згідно з регламентом Mazda. Уся належна інформація за підсумками ТО буде внесена в єдину систему Mazda та Цифрову Сервісну Книгу автомобіля. Таким чином, гарантію на автомобіль буде повністю збережено. Будь-яку додаткову інформацію можна отримати у офіційних дилерів Mazda в Україні та на сайті.

Оглядач: Mazda підтримала українців у Європі (obozrevatel.com)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяPorsche відзначив 30-річчя участі у перегонах особливим 911 GT3
наступна статтяУкраїнці створили міні-байрактари та безпілотники-стелси. Відео

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я