Free Porn
xbporn
додому АвтоУкраїна Пішоходи та діти все частіше спричиняють ДТП

Пішоходи та діти все частіше спричиняють ДТП

0

Найбільше аварій з постраждалими через провину пішоходів відбувається на Львівщині.

Кількість порушень правил безпеки дорожнього руху пішоходами у поточному році стрімко росте. З січня по травень 2023 на пішоходів було оформлено 71,3 тисячі протоколів за порушення ПДР. Для порівняння: це незначно менше, аніж за весь 2022 рік — тоді було зафіксовано 86,3 тисячі порушень ПДР. Про це повідомляє Опендатабот, посилаючись на дані Департаменту патрульної поліції.

В середньому, у 2022 на місяць поліція складала 7,2 тисячі протоколів на недбалих пішоходів, тоді як цьогоріч їх кількість зросла удвічі — близько 14, 3 тисяч на місяць.

Найчастіше нехтують безпекою дорожнього руху пішоходи на Харківщині — там було оформлено більш ніж п’яту частина від усіх порушень по Україні — 13,7 тисячі. Друге місце посіли пішоходи Львівщини — 10,4 тисячі адмінпостанов. Чернігівщина замикає трійцю антитопа — 5,1 тисячі постанов за 2023 рік.

Окрема стаття — правопорушники (пішоходи або велосипедисти), які нехтують безпекою у стані алкогольного сп’яніння. За 5 місяців 2023 було оформлено 1,7 тисячі адмінматеріалів за такі порушення. Варто зазначити, що майже половина від цієї кількості порушень була зафіксована лише у 2 областях: Волинській — 445 або 26%, та Львівській — 396 або 23%.

Така кількість порушень не могла минути без наслідків — у порівнянні до відповідного періоду 2021 року за 5 місяців 2023 року на 18% зросла й кількість ДТП з постраждалими, що відбулася з вини пішоходів. Найбільше таких аварій сталося на Львівщині — 13%, у топі також опинилася Запорізька область, Дніпропетровщина та Полтавщина — по 10%.

 

Також за перші 5 місяців 2023 майже вдвічі — в 1,7 разів — побільшало ДТП, що сталися з провини дітей: так, у 2021 було зафіксовано 106 таких аварій, а у 2023 — 177.

Найбільше всього таких ДТП сталося у Львівській області — 14%, Одеській — 11%, Івано-Франківській, Полтавській та Рівненській — по 7% областях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНовий Chevrolet Bolt готують у суперництво Nissan Leaf: деталі
наступна статтяПраво власності на автомобіль переходитиме не за угодою купівлі-продажу: законопроєкт

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я