Mclaren припинить розробку бензинових двигунів до 2030 року

0

Таке рішення пов’язане з новою стратегією компанії, яка передбачає перехід на силові установки з електричною складовою.

Британська компанія Mclaren, яка спеціалізується на виробництві суперкарів, відмовиться від використання класичних бензинових двигунів. Про це у вівторок, 25 серпня виконавчий директор Mclaren Майк Флюітт, який озвучив нову стратегію компанії, згідно з якою компанія протягом 10 років збирається перевести всі свої машини на електричну енергію.

Головною метою стане створення високотехнологічних гібридних моторів – цього процесу компанія планує присвятити нинішнє десятиліття. Після чого випускатися такі двигуни будуть протягом 15 років. При цьому в Mclaren очікують високої локалізації виробництва – понад 60% всіх компонентів для таких моторів буде проводитися в Великобританії.

На даний момент в модельному ряду Mclaren вже є два суперкара з гібридним мотором – мова йде про моделі P1 і Speedtail.

Перший повністю електричний автомобіль Mclaren встане на конвеєр не раніше 2025 року. Нинішній рік виходить дуже непростим для компанії Mclaren – через епідемію коронавіруса керівництво пішло на скорочення більше 25% свого штату.

У Mclaren зосередяться на виробництві машин з гібридними моторами. А тим часом в Mclaren анонсували появу нового автомобіля з гібридною силовою установкою. Новий суперкар стане дуже важливим для британської компанії, так як його інноваційна платформа буде використовуватися і для наступних машин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяТеслу пристосували під перевезення трун
наступна статтяВ інтернеті продемонстрували мотоцикл BMW R100 в стилі стімпанк

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я