Стала відома дата дебюту нового гібридного суперкара від McLaren

0
82

Вже зовсім скоро британський автовиробник представить свій новий гібридний суперкар. Новинка буде заснована на новій платформі, на якій в майбутньому будуть побудовані і майбутні електромобілі McLaren.

McLaren, що випустив в минулому гібридну модель P1, а також суперкар Speedtail, не новачок у справі створення гібридних суперкарів. Але по всій видимості, скоро компанію чекає прорив в цій області – стало відомо про те, що британський автовиробник готується представити абсолютно нову платформу, в якій електрифікація є головним пріоритетом. Перша серійна модель бренду, що використовує переваги цієї архітектури, з’явиться десь у 2021 році, хоча британський виробник суперкарів як і раніше приховує подробиці про новий автомобіль.

Повідомляється, що в новій архітектурі буде широко використовуватися вуглецеве волокно, щоб максимально скоротити загальну вагу, роблячи автомобілі безпечніше, ніж моделі нинішнього покоління.

Стала известна дата дебюта нового гибридного суперкара от McLaren

Не вдаючись в деталі, компанія заявляє, що її нова автомобільна платформа заснована на «інноваційних, перших у світі процесах і методах, що дозволяють позбутися від зайвої маси, знизити загальну вагу автомобіля, а також додатково поліпшити характеристики безпеки».

Електрифікований суперкар, який з’явиться в наступному році, – це лише верхівка айсберга, оскільки платформа описується як гнучка, а це означає, що вона стане основою для безлічі інших моделей McLaren. За словами генерального директора McLaren Automotive Майка Флюітта, в порівнянні з оригінальним шасі MonoCell, випущеним в 2010 році і дебютував на моделі MP4-12C, нова “візок” володіє «більшої структурної цілісністю і більш високим рівнем якості».

Далі він уточнив, що нова платформа “прокладе шлях для першого чисто електричного автомобіля McLaren”. Звичайно ж, він не говорив про те, коли машина дійсно з’явиться.

Стала известна дата дебюта нового гибридного суперкара от McLaren

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

3 − 1 =