Mercedes-Benz створив «прозорий» електрокросовер EQC

0
248

Автор фото: фірма-виробник

Компанія Mercedes-Benz представила «прозорий» електричний кросовер EQC. Щоб заглянути всередину моделі, 40 стажерів концерну вирізали отвори в кузові і підсвітили «нутрощі» світлодіодними стрічками

«Прозорий» автомобіль побудували 40 стажерів навчального центру Daimler AG. За основу демонстратора, інженери взяли передсерійний прототип електричного кросовера EQC 400. Щоб розглянути конструкцію моделі зсередини, фахівці вирізали отвори в правій частині кузова машини. На цю роботу у стажистів пішло 36 годин. Ще 50 годин знадобилося, щоб згладити металеві краї, а потім пофарбувати і відполірувати кузов.

Нагадаємо: Компанія Mercedes-Benz показала у вівторок, 13 жовтня, прототип Mercedes-Benz EQC, перетворений в екстремальний позашляховик. Концепт отримав приставку 4 × 4² до найменування.

Для підсвічування внутрішнього устрою автомобіля стажисти «Даймлера» розмістили по периметру робочої зони 15 метрів світлодіодної стрічки. Крім того, в електрокросовері провели близько 50 метрів проводки для силових кабелів, а також встановили два мікроконтролера для регулювання світлодіодного підсвічування. Протягом наступної доби інженери звели три світлодіодні смуги позаду автомобіля і підключили їх до задніх ліхтарів. Для пояснення пристрої демонстратора в салоні EQC стажисти розмістили мультимедійні екрани.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

fourteen + eleven =