Mini припинить пропонувати інтер’єри зі шкіри на своїх майбутніх моделях

0

Mini стає веганом: майбутні моделі відмовляться від шкіряних інтер’єрів

За словами інтерв’ю з дизайнерським начальником Олівером Хайльмером, Mini припинить пропонувати інтер’єри зі шкіри на своїх майбутніх моделях.

Розмовляючи з британським журналом Autocar, пан Хайльмер сказав, що Mini більше не вірить шкірі, оснащеній маркою.

“Шкіра нам більше не потрібна в майбутньому, тому що ми не вважаємо, що вона є стійкою”, – сказав він.

У 2020 році трохи більше половини всіх автомобілів, поставлених покупцям Mini у Великобританії, вирізнялися інтер’єрами зі справжньої шкіри.

Новини приходять буквально через кілька днів після того, як були представлені оновлений люк Mini та кабріолет, що передбачає внесення змін у наступне покоління моделей Mini.

Хоча вінілові інтер’єри почали вводити в інтер’єри автомобілів в 1940-х роках, це було два десятиліття потому, коли міцна шкіряна альтернатива почала набирати популярність, коли Mercedes-Benz пропонував «MB Tex», а BMW створював «Шкірозамінник».

В наш час синтетична шкіра набагато ближча до справжньої. Більшість моделей BMW початкового рівня зараз пропонуються із синтетичною шкірою ‘Sensatec’ та синтетичною замшею ‘Alcantara’.

“Ми повністю впевнені, що у нас будуть сучасні та високоцінні вироби без шкіри”, – сказав Хайлмер.

“Тканина на виробничих сидіннях зараз перероблена на 100 відсотків. Підкладка внизу перероблена на 70 відсотків. Ми прагнемо створити позачасовий дизайн. Односезонний дизайн, як і мода, не є нашою метою з дизайном майбутніх міні. “

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

two × one =