Mobileye, Transdev і Lohr уклали союз з виробництва автономних електричних шатлів

0
110

Ізраїльська компанія Mobileye, що належить корпорації Intel, французька фірма Transdev Autonomous Transport System (Transdev ATS) і Lohr Group сформували альянс для спільного проектування і виробництва безпілотних шатлів

За основу проекту взято i-Cristal, що випускається групою Lohr, який вже працював безпілотником в ряді транспортних систем. Тепер він отримає більш досконалу апаратуру від Mobileye.

У Transdev є досвід експлуатації безпілотних шатлів на реальних маршрутах з пасажирами. Наприклад, такий сервіс заробив у французькому Вердені в 2018-м (ролик по посиланню).

Transdev вже запускала в роботу безпілотні шаттли різних моделей і таксі в кооперації з фірмами EasyMile, Navya, 2GetThere, Lohr і Renault, так що новий проект буде реалізований з урахуванням чималого досвіду. Такі лінії Transdev відкривала з 2005 року в Нідерландах, Франції, США, Швеції та Чилі.

Електрокари отримають набір датчиків True Redundancy, що включає відеокамери, радари і лідари. Своєчасне оновлення точних карт місцевості покладено на систему краудсорсінгового картографування Mobileye Road Experience Management (вона збирає дані від систем допомоги водієві в сучасних машинах, ADAS).

Такий електричний шаттл вміщує до 16 осіб і може розганятися до 50 км / год.

Партнери мають намір зайнятися інтеграцією нових систем в i-Cristal і провести ряд тестів на дорогах в Ізраїлі і Франції. До кінця 2022 року компанії повинні підготувати серійне виробництво.

А масовий випуск і розгортання цілого парку таких безпілотників в різних містах намічені на 2023 рік. Вони стануть доповненням до наявних транспортних систем і, на думку розробників, «підвищать ефективність і зручність використання громадського транспорту». Європа вважається в цьому проекті пріоритетною, але Mobileye, Transdev і Lohr розраховують на поширення своєї розробки по всьому світу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

6 + twenty =